Modernizacja kotłowni

Dowiedź się jakie centralne ogrzewanie zastosować w domu lub mieszkaniu.
Pipi
Posty: 280
Rejestracja: wt lip 24, 2018 7:25 pm

Modernizacja kotłowni

Post autor: Pipi »

Witam serdecznie,
czy możecie nam polecić jakąś firmę, która wykona u nas taką usługę jak modernizacja kotłowni ? Czy ktoś z Was miał może z nią wcześniej do czynienia?
lady11q
Posty: 19
Rejestracja: ndz wrz 22, 2019 5:27 am

Re: Modernizacja kotłowni

Post autor: lady11q »

Witaj. Jak mąż wróci z delegacji, to go podpytam jaką my firmę wynajmowaliśmy. Póki co mogę Ci powiedzieć jakie rozwiązanie podali nam za najlepsze: kocioł, kominek z płaszczem wodnym oraz zbiornik buforowy od Noel. O zbiorniku możesz więcej przeczytać na stronie producenta. Ja Ci napiszę o najważniejszych zaletach dla nas. Po pierwsze nie trzeba martwić się przeglądami technicznymi i wymianą części, po drugie ciepła woda w każdej chwili zarówno na parterze, jak i na piętrze.
czosnekwrg
Posty: 96
Rejestracja: wt lis 26, 2019 2:25 pm

Re: Modernizacja kotłowni

Post autor: czosnekwrg »

Zalecam przeskoczyć na kotły napędzane pelletem. Również i w naszym przypadku rozwiązanie w takiej formie okazało się absolutnym strzałem w 10. Kocioł na pellet dostarczyli nam specjaliści z PELLUX. To alternatywa w pełni przyjazna dla środowiska!
mik.nak1
Posty: 3
Rejestracja: czw gru 05, 2019 9:02 am

Re: Modernizacja kotłowni

Post autor: mik.nak1 »

Dobra firma to podstawa aby praca była wykonana dobrze.
blobers
Posty: 128
Rejestracja: czw paź 12, 2017 2:24 pm

Re: Modernizacja kotłowni

Post autor: blobers »

Wydaje mi się, że jeśli zastanawiasz się nad modernizacją kotłowni i ewentualną wymianą kotła na nowy powinny Cię zainteresować kotły klasy. To nowoczesne kotły, które nie tylko są proste w obsłudze ale emitują o wiele mniej zanieczyszczeń do atmosfery i posiadają aż 89% sprawność cieplną. Według mnie to świetny wynik warty zainteresowania
kierownikbudowy1
Posty: 49
Rejestracja: pn sie 26, 2019 4:02 pm

Re: Modernizacja kotłowni

Post autor: kierownikbudowy1 »

Warto rozważyć ogrzewanie pelletem, to bardzo wydajne paliwo, które jest przyjazne dla środowiska naturalnego.
mirke33
Posty: 3
Rejestracja: śr lut 26, 2020 10:45 am

Re: Modernizacja kotłowni

Post autor: mirke33 »

Na pewno bardzo dobrym pomysłem będzie kupienie pelletu. One naprawdę bardzo dobrze się palą,a wiem to bo sam kiedyś tym paliłem.
Martinez89q
Posty: 20
Rejestracja: śr paź 30, 2019 10:33 am

Re: Modernizacja kotłowni

Post autor: Martinez89q »

My mamy piec na ekogroszek z podajnikiem i powiem wam, że to najlepsza forma ogrzewania jaka może być jeżeli chodzi o moje fundusze. Mój znajomy namówił mnie na zmianę na taki piec z typowego kopciucha na węgiel. Teraz schodzimy do pieca raz w tygodniu, żeby dorzucić do podajnika a nie co kilka godzina jak to było w przypadku poprzedniego pieca.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogrzewanie domu i mieszkania”