Ogrzewanie podłogowe

Dowiedź się jakie centralne ogrzewanie zastosować w domu lub mieszkaniu.
mpire
Posty: 230
Rejestracja: pt lis 24, 2017 3:11 pm

Re: Ogrzewanie podłogowe

Post autor: mpire »

Ogrzewanie podłogowe jest świetnym rozwiązaniem, ale nie jest tak efektywne, jak panele grzewcze. Są one też bardzo ekonomiczne, bo dzięki swojej efektywności nie pobierają za dużo energii. Polecam, jestem pewna, że będziesz z nich zadowolony.
Kordik12
Posty: 7
Rejestracja: wt lis 12, 2019 12:57 pm

Re: Ogrzewanie podłogowe

Post autor: Kordik12 »

Ja w swoim domu montowałem grzejniki dekoracyjne i jestem bardzo zadowolony z ciepło jakie oddaje oraz
jakości wykonania. Najlepsze jest to, ze możemy zamówić wszystko nie wychodząc z domu na stronie internetowej.
melaniaq
Posty: 44
Rejestracja: wt sty 14, 2020 8:33 pm

Re: Ogrzewanie podłogowe

Post autor: melaniaq »

super sie sprawdzaja tez te panele infrared, ja mam z firmy Oxyly, maja mnostwo opcji personalizacji, mozna na nich umiescic dowolna grafike :) idealne jako ozdoba i przy okazji ciepelko
kaszek1q
Posty: 117
Rejestracja: pt gru 07, 2018 3:05 pm

Re: Ogrzewanie podłogowe

Post autor: kaszek1q »

Też jestem zdania, że ogrzewanie podłogowe podnosi komfort użytkowania domu. Ciepło jest rozłożone równomiernie, a możliwość regulacji pozwala na ustawienie optymalnej temperatury. Dzięki temu koszt elektrycznego ogrzewania wcale nie musi być znacznie wyższy niż innych źródeł ciepła.
Kama1q
Posty: 22
Rejestracja: wt lip 30, 2019 11:33 am

Re: Ogrzewanie podłogowe

Post autor: Kama1q »

Jeśli masz już wybrane panele do mieszkania, to teraz trzeba wybrać jeszcze dobry podkład pod te panele, szczególnie jeśli zdecydowałeś się na ogrzewanie podłogowe, to musisz dobrać podkład, który nadaje się na takie ogrzewanie. Bardzo dobrym podkładem na podłogówkę będzie pianowood . Jest to profesjonalny, gęsty i elastyczny podkład pod podłogi pływające, nadający się na ogrzewanie podłogowe elektryczne i wodne. Dodatkowo dobrze wyrównuje drobne nierówności podłoża, wycisza stukanie paneli, a także dociepla podłogę. Podkład jest bardzo trwały i nie podlega korozji.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogrzewanie domu i mieszkania”