Wybór kotła

Dowiedź się jakie centralne ogrzewanie zastosować w domu lub mieszkaniu.
mpire
Posty: 230
Rejestracja: pt lis 24, 2017 3:11 pm

Wybór kotła

Post autor: mpire »

Słuchajcie jaki kocioł byście polecali kupić do domku jednorodzinnego? Zastanawiam się nad zakupem 5 klasy kotła na eko-groszek. Co myślicie o tym wyborze?
menia12q
Posty: 9
Rejestracja: pt paź 26, 2018 10:51 am

Re: Wybór kotła

Post autor: menia12q »

Jak tobie odpowiada to jak najbardziej.
Pipi
Posty: 280
Rejestracja: wt lip 24, 2018 7:25 pm

Re: Wybór kotła

Post autor: Pipi »

A skoro już o kotłach mowa, to orientujecie się może, komu moglibyśmy zlecić projekt kotłowni dla naszej firmy?
Marikaq
Posty: 47
Rejestracja: pt lut 01, 2019 8:38 am

Re: Wybór kotła

Post autor: Marikaq »

A my właśnie mamy od lat z Piecbuda i kocioł jest niezawodny, bardzo solidny i nie mamy z nim żadnych problemów więc mogę polecić
Baklavaq
Posty: 16
Rejestracja: pn sty 28, 2019 6:24 pm

Re: Wybór kotła

Post autor: Baklavaq »

Jedna sprawa to wybór kotła a druga sprawa to zakup opału do niego. Jakie macie koszta eksploatacji ?
Mannia1q
Posty: 116
Rejestracja: wt paź 29, 2019 6:19 am

Re: Wybór kotła

Post autor: Mannia1q »

Zdecydowałem się na wybór kotła ekologicznego. Opalany pelletem, idealnie wpasowuje się w dzisiejsze warunki. Zastanówcie się nad takim wyborem!
Goja
Posty: 118
Rejestracja: pt cze 29, 2018 2:59 pm

Re: Wybór kotła

Post autor: Goja »

U mnie nareszcie w przyszłym roku zostanie podłączony gaz, w związku z czym będziemy podłączać kocioł gazowy. Przede mną organizowanie projektów, podłączeń etc.
Martinez89q
Posty: 20
Rejestracja: śr paź 30, 2019 10:33 am

Re: Wybór kotła

Post autor: Martinez89q »

Ja mam bardzo dobre zdanie na temat ekogroszku, który bardzo dobrze się sprawdza.
madmax12
Posty: 102
Rejestracja: pt kwie 26, 2019 6:46 pm

Re: Wybór kotła

Post autor: madmax12 »

Znajomy polecił mi ostatnio kocioł na pellet, to czysta i ekologiczna kotłownia. Można też kupić bardzo dobrej jakości pellet w super cenie np. Maximer premium pellet din plus jest teraz w cenie 790 zł . To świetny pellet o bardzo dobrych parametrach.
bob28
Posty: 188
Rejestracja: pn sty 14, 2019 7:32 pm

Re: Wybór kotła

Post autor: bob28 »

Jeśli chodzi o ogrzewanie to polecam się skupić na gazie LPG a nie przejmować się węglem czy też ekogroszkiem. Gaz LPG to idealne rozwiązanie dla domów jednorodzinnych o ile jest porządna instalacja i dobry dostawca.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogrzewanie domu i mieszkania”