Ogrzewanie elektryczne

Dowiedź się jakie centralne ogrzewanie zastosować w domu lub mieszkaniu.
kijanka
Posty: 1
Rejestracja: pn mar 11, 2019 10:39 am

Re: Ogrzewanie elektryczne

Post autor: kijanka »

Ja jednak jestem tak zadowolona z kotła Co, że raczej na elektryczne się nie przerzuce. Zwłaszcza jeśli chodzi o koszty. Teraz jeszcze mamy sprawdzonego dostawcę węgla, więc w ogóle bez problemów
kasupa1q
Posty: 27
Rejestracja: śr sty 24, 2018 2:19 pm

Re: Ogrzewanie elektryczne

Post autor: kasupa1q »

Zdecydowałam się na ogrzewanie elektryczne w domu, który jest aktualnie w trakcie budowy. Niestety nie wybrałam jeszcze grzejników i prawdę mówiąc mam ogromny problem z ich wyborem. Nie wiem jakie grzejniki są lepsze, jakie są gorsze i czym kierować się w ich wyborze.
Kordik12
Posty: 7
Rejestracja: wt lis 12, 2019 12:57 pm

Re: Ogrzewanie elektryczne

Post autor: Kordik12 »

Witam.
Kupując grzejnik należy sprawdzić, czy posiada gwarancje i czy jest dobrej jakości, by szybko nie uległ korozji.
Goja
Posty: 118
Rejestracja: pt cze 29, 2018 2:59 pm

Re: Ogrzewanie elektryczne

Post autor: Goja »

Jeśli chcemy zastosować prąd do ogrzewania to najlepszym rozwiązaniem są panele na podczerwień. Wielkopolska firma ECO Partner zajmuje się montażem paneli na podczerwień od lat i warto skorzystać z ich doświadczenia. Są one bardzo wydajne i emitują ciepło takie samo jak słońce. Nie nagrzewają powietrza lecz przedmioty w pomieszczeniach. Poza tym wyglądają rewelacyjnie i nie wymagają rur czy innej armatury. Przy fotowoltaice oszczędności są jeszcze większe.
Pala
Posty: 112
Rejestracja: wt sty 17, 2017 10:04 am

Re: Ogrzewanie elektryczne

Post autor: Pala »

Takie ogrzewanie zawsze wiąże się ze stratami ciepła. Dobrze jest więc wiedzieć, gdzie są one największe. Przydatna w tym zakresie może się okazać kamera termowizyjna. Polecam więc sprawdzić ten temat we własnym zakresie, tak aby wybrać najlepszy produkt dla siebie!
KOLOPATONSKI
Posty: 3
Rejestracja: ndz lut 09, 2020 2:39 pm

Re: Ogrzewanie elektryczne

Post autor: KOLOPATONSKI »

Wydaje mi się, że ogrzewanie elektryczne to bardzo dobre rozwiązanie. Obecnie jestem w trakcie budowy domu i ostatnio dość dużo czytałem o tym temacie. Myślę, że zdecyduję się na takie rozwiązanie u siebie w domu, bo chyba najbardziej odpowiada mi cenowo :)
kierownikbudowy1
Posty: 49
Rejestracja: pn sie 26, 2019 4:02 pm

Re: Ogrzewanie elektryczne

Post autor: kierownikbudowy1 »

Ogrzewanie elektrycznie nie jest najtańszym sposobem na ogrzewanie, warto rozważyć popularne paliwo czyli pellet. Pellet oraz brykiet drzewny jest dostępny w rozbudowanej sieci sprzedaży zarówno dla odbiorców detalicznych jak i hurtowych.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogrzewanie domu i mieszkania”