Jak optycznie powiększyć salon

mczay
Posty: 81
Rejestracja: pn maja 14, 2018 9:39 am

Re: Jak optycznie powiększyć salon

Post autor: mczay »

Wybór odpowiednich mebli może optycznie powiększyć wam salon. Osobiście u siebie mam meblościankę i powiem wam że pomogła w tym, pokój wydaje się większy odkąd ją mam. A co do jakości to jest naprawdę dobra, także polecam ich meble.
loca89
Posty: 115
Rejestracja: pt lut 01, 2019 10:59 am

Re: Jak optycznie powiększyć salon

Post autor: loca89 »

Przede wszystkim trzeba byłoby się skupić na dobrze do ścian jasnej farby. Odpowiednie oświetlenie też ma znaczenie, jak już ktoś wcześniej pisał.
pieknyolekq
Posty: 17
Rejestracja: śr mar 20, 2019 8:41 am

Re: Jak optycznie powiększyć salon

Post autor: pieknyolekq »

Może jakaś tapeta 3D ? :D
Kazikdobryq
Posty: 4
Rejestracja: wt mar 12, 2019 1:19 pm

Re: Jak optycznie powiększyć salon

Post autor: Kazikdobryq »

Jednym z najlepszych rozwiązań są lampy, bardzo dobrze manipulują przestrzenią w pomieszczeniu.
Kkmaa21
Posty: 64
Rejestracja: czw mar 28, 2019 2:36 pm

Re: Jak optycznie powiększyć salon

Post autor: Kkmaa21 »

Ja myślę o jakiejś tapecie, wzór wiem jaki mniej więcej chcę, ale zastanawiam się na jaki typ tapety się zdecydować.
ziglorq
Posty: 15
Rejestracja: pn wrz 03, 2018 7:33 am

Re: Jak optycznie powiększyć salon

Post autor: ziglorq »

Wystarczy dopbrze go oświetlić. Jakieś światło pubktowe w suficie, kilka dobrych lamp i powinno być ok. obejrzyj sobie katalog produktow firmy GTV ( dostępny na ich stronie internetowej) i na pewno uda się coś wybrać bo ofertę mają dość rozbudowaną. A i cenowo wygląda to całkiem fajnie więc nie trzeba inwestować dużo.
staszek1985staszek
Posty: 16
Rejestracja: wt kwie 02, 2019 1:23 pm

Re: Jak optycznie powiększyć salon

Post autor: staszek1985staszek »

Może warto zainwestować w jakaś ładną tapetę albo fototapetę ? Ja znalazłem fajną fototapetę, która wizualnie optycznie powiększyła pokój i nadała jej tzw głębi.
michal.kolecq
Posty: 1
Rejestracja: wt cze 11, 2019 10:11 am

Re: Jak optycznie powiększyć salon

Post autor: michal.kolecq »

Monika Stachurska pisze:Pokoje o małej powierzchni najprościej możemy optycznie powiększyć malując je farbami o jasnych barwach

Potwierdzam :) Malowanie na jasne kolory dużo daje w tej kwestii. Przemalowaliśmy salon na bardzo bardzo jasno szary, wpadający w biel i od razu zauważyliśmy różnicę. Lampy też mogą sporo dać. My postawiliśmy w tej kwestii na coś prostego, żeby nie przytłaczać wnętrza, kupiliśmy lampę typu ring led i super wyszło wszystko razem.
Danielmakqq
Posty: 42
Rejestracja: pn cze 03, 2019 6:19 am

Re: Jak optycznie powiększyć salon

Post autor: Danielmakqq »

Wiem, że małe przestrzenie mogą przyczyniać się do tego, że będziemy niespokojni i nie będziemy czuli się pewnie dla tego możemy takie pomieszczenie optycznie powiększyć, tak, żeby sprawiało wrażenie większego niż jest w rzeczywistości. Taki efekt możemy uzyskać na przykład światłem Ledowym.
Liliq
Posty: 8
Rejestracja: czw maja 09, 2019 8:53 am

Re: Jak optycznie powiększyć salon

Post autor: Liliq »

Lustra jak najbardziej, powiększają optycznie dane pomieszczenie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Salon - wystrój i wyposażenie”