Miejsce do nauki

Anulka122q
Posty: 22
Rejestracja: pn wrz 02, 2019 6:47 am

Re: Miejsce do nauki

Post autor: Anulka122q »

Aranżując miejsce do nauki w pokoju dziecka, warto postawić na odpowiedniej wielkości biurko, w którym znajdzie się wystarczająca ilość miejsca do przechowywania rożnych przyborów do rysowania, malowania etc. Fajną opcją są biurka z możliwością regulacji wysokości blatu, dzięki czemu wysokość mebla dostosujemy do wzrostu dziecka.
abvero1q
Posty: 65
Rejestracja: czw sie 15, 2019 12:56 pm

Re: Miejsce do nauki

Post autor: abvero1q »

Zgadzam się z poprzednikami. Miejsce do nauki powinno być dobrze zorganizowane i najważniejsze jest krzesło biurkowe oraz rzecz jasna samo biurko. Nie mam pojęcia gdzie Wy robicie takie zakupy ale ja polecam zerknąć na stronę sklepu Modeca z uwagi na to, że w ich ofercie można znaleźć biurka zarówno w stylu nowoczesnym czyli takie bardziej rozbudowane jak i również minimalistyczne, proste biurka. Myślę, że nie będzie problemu żeby każdy znalazł coś dla siebie :)
inbud
Posty: 50
Rejestracja: śr sie 21, 2019 5:49 pm

Re: Miejsce do nauki

Post autor: inbud »

W pokoju dziecka na pewno trzeba znaleźć miejsce do nauki. Urządzając pokój dziecka warto o tym pomyśleć, by wybrać odpowiednie biurko. Przy takim dziecko będzie mogło wygodnie odrabiać lekcje. Taki kącik na pewno musi się znaleźć w pokoju dziecka.
ZarkaM
Posty: 3
Rejestracja: czw gru 12, 2019 2:42 pm

Re: Miejsce do nauki

Post autor: ZarkaM »

My nie robimy osobnych kącików, bo tam, gdzie syn ma miejsce do nauki, znajduje się też jego komputer i potrzebuję duże biurko, gdzie wszystko się pomieści oraz fotel gamingowy. Będzie miał wygodnie nie tylko do grania, ale też komfortowo podczas, gdy będzie odrabiał lekcje i się uczył.
bob28
Posty: 188
Rejestracja: pn sty 14, 2019 7:32 pm

Re: Miejsce do nauki

Post autor: bob28 »

Jeśli dziecko ma mieć miejsce do nauki to przede wszystkim będzie potrzebować dobrej jakości biurka. Bardzo dobrze wykonane więc posłuży wiele lat a ponadto bardzo funkcjonalne co też jest ważne. Na pewno sprawdzi się idealnie jako miejsce pracy młodego człowieka.
Krasownikq
Posty: 22
Rejestracja: czw sty 23, 2020 12:40 pm

Re: Miejsce do nauki

Post autor: Krasownikq »

Myślę, że oddzielenie miejsca na zabawę i naukę jest dobrym rozwiązaniem, bo dziecko nie będzie się rozpraszało. Co do fotela, to sobie do pracy ostatnio zakupiłem taki z przeznaczeniem typowo dla graczy i muszę przyznać, że jest naprawdę bardzo wygodny i komfortowy, ale nie wiem czy dla dziecka nie będzie za duży.
menalq
Posty: 4
Rejestracja: czw kwie 23, 2020 2:05 pm

Re: Miejsce do nauki

Post autor: menalq »

Miejsce do nauki w domu jest bardzo ważne, warto jest jednak poza tym zadbać o to, aby dziecko miało solidne wsparcie od nas podczas nauki.
kewin
Posty: 8
Rejestracja: wt cze 05, 2018 11:44 am

Re: Miejsce do nauki

Post autor: kewin »

Miejsce do nauki dla nastolatka czy dziecka to bardzo ważna rzecz.
kruper
Posty: 5
Rejestracja: wt kwie 27, 2021 10:11 am

Re: Miejsce do nauki

Post autor: kruper »

Im starsze dziecko, tym więcej potrzebuje miejsca do nauki i pracy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pokój dziecka - wystrój i wyposażenie”