Pokoik dla corki

rainbow

Pokoik dla corki

Postautor: rainbow » pt cze 17, 2016 3:26 pm

Hej :)
Pytanie kieruje glownie do Mam ;).
Jestem na etapie wykanczania domu. Najwiekszym wzywaniem jest dla mnie urzadzenie pokoiku dla mojej szescioletniej Nastki. W kocnu dzieci to najsurowsi krytycy ;). Chcialabym zeby pokoj byl przytulny, ale tez funkcjonalny. Czy da sie osiagnac taki efekt nie wydajac przy tym fortuny??? Na co w szczegolnosci zwrocic uwage??

Poczatkowo marzyl mi sie pokoj w ktorym dominuje biel, jednak wizja wszedobylskiego ( ;) ) kurzu sprawila, ze zrezygnowalam.
Na dzien dzisiejszy podoba mi sie cos takiego jak w zalaczniku. Jestem ciekawa co myslicie o tych poropozycjach. :)
Załączniki
images.jpg
images.jpg (8.31 KiB) Przejrzano 1585 razy
pokoj.jpg
pokoj.jpg (52.45 KiB) Przejrzano 1585 razy
Pala

Re: Pokoik dla corki

Postautor: Pala » pt lis 03, 2017 1:57 pm

Ja dla swojej córki też postarałam się o pokój w takim bajkowym klimacie. Przy dekorowaniu ścian pokoju dziecięcego kolor odgrywa zasadniczą rolę, o wiele bardziej niż w innych pomieszczeniach w domu. Podczas gdy w salonie możemy sobie pozwolić na konserwatyzm, dzieci w swoim małym imperium powinny być otoczone przyjemną atmosferą. Dobrym sposobem na osiągnięcie tego celu jest pozostawienie kilku decyzji, takich jak kolor ścian, rodzaj dywanika czy pojedyncze meble dziecięce, w kwestii samego dziecka, o ile wiek mu na to pozwala. Jeżeli chodzi o meble dla dzieci to ja zamawiałam je ze strony internetowej sklepu http://www.elies.pl
nina1990

Postautor: nina1990 » pt maja 25, 2018 6:33 am

Dziecięcy pokój może okazać się sporym wyzwaniem, jeżeli chodzi o urządzania. Sama zastanawiam się co kupić dla pokoju mojego dziecka, by było młodzieżowe i praktyczne. Teraz zauwazyłam, ze italpouf.pl - pufy piłka nożna są bardzo fajne. Być moze na taki dodatek postawimy w pokoju.
Ostatnio zmieniony pt sie 24, 2018 1:54 pm przez nina1990, łącznie zmieniany 1 raz.
Mateusz79

Postautor: Mateusz79 » sob maja 26, 2018 1:44 pm

Nie no, prosze Cie - taki baldachim? To ma byc ladne? Moze i w sumie jest -w koncu o gustach sie nie dyskutuje - ale pomysl ile to bedzie w sobie zbierac kurzu??? Przeciez nie bedziesz tego prac co tydzien, prawda?A zaslony i firanki? Nie lepiej jednak postawic na minimalizm i pozbyc sie tych wszystkich 'kurzolapow'?? Zamiast 'niesmiertelnego' zestawu firana+zaslona - zamow corce rolety wewnętrzne. Teraz rolety dzień i noc kolory maja naprawde przepiekne - takze z wzorami roznymi - na pewno cos sie coreczce spodoba.
anulka12

Postautor: anulka12 » pn cze 11, 2018 6:40 am

Nie zapominajmy o tym że to jest pokój dziecka który powinien być przede wszystkim komfortowy oraz przyjazny. Wątpię że córka będzie zwracała uwagę na to co ma na oknach. Lepiej już pomyśleć o wygodnej pościeli dla dziecka ponieważ to dzięki niej będzie mogła się porządnie wyspać i wstać z uśmiechem na twarzy.
pietrzak

Postautor: pietrzak » ndz wrz 09, 2018 2:51 pm

Na pewno najpierw musisz pomyśleć o ścianach i podłogach, a dopiero później o meblach i gadżetach. Jeśli chodzi o ściany to widziałam ostatnio świetne tapety dla dzieci na stronie https://www.trilli.pl/tapety-dla-dzieci-c-29_26.html. Warto się rozejrzeć bo wzorów i kolorów jest tam całe mnóstwo.
cedar

Postautor: cedar » wt wrz 11, 2018 9:32 am

Cudowne aranżacje. Myślę, że spodobają się córce. Tylko sprawdź czy takie meble u nas kupisz. Tutaj https://www.promarkmeble24.pl/category/meble-dla-dzieci znajdziesz spory asortyment jeśli chodzi o meble dla dzieci. Może wpadną Ci w oko jakieś fajniejsze rozwiązania?
Hogen

Postautor: Hogen » wt paź 30, 2018 4:16 pm

Żeby wyczarować takie bajkowe wnętrze to należy postawić na wysokiej jakości materiały budowlane, takie jak farby, czy tapety. Dla oszczędności porównuj ich ceny, licz i kalkuluj. Te dobre jakościowo nie zawsze muszą oznaczać drogie. Liczy się też profesjonalne wykonanie i żeby z kolei tutaj zredukować koszty, to można pokusić się o wykonanie takiego remontu samemu. Wystarczą dobre chęci i trochę umiejętności. Pomocny w takim przypadku może okazać się agregat malarski https://artbud.pl/pl/p/Agregat-malarski-GRACO-GX21-hydrodynamiczny/37446. , który przyda się też przy innych remontach. Z kolei jeśli chodzi o wyposażenie to warto przejrzeć portale z ogłoszeniami prywatnymi, często znaleźć można ładne i w cale nie zniszczone mebelki. Zważywszy, że małe dzieci naprawdę wyrastają z nich dość szybko. Wiem ty z doświadczenia, sama jestem już mamą nastoletnich córek :)
Baklava

Postautor: Baklava » czw sty 31, 2019 3:44 pm

A powiecie mi może jakie materace maja w łóżkach wasze dzieci? My mamy na oku ten - https://materacyk.pl/produkt/materac-dz ... -mohrpur1/ chcemy wymienić córce żeby wreszcie miała taki naprawdę dobrej jakości i z dobrych materiałów
Marika

Postautor: Marika » pt lut 01, 2019 8:39 am

Nas też czeka remont pokoju córki, meble już byliśmy oglądać a teraz szukamy inspiracji do zrobienia ścian, ale chyba wygra ta farba z brokatem Let's shine od Primacol decorative bo i mnie i córce się najbardziej podoba. A to też taka aranżacja ze na wiele lat jej starczy, bo dla nastolatki też będzie super pasować