Rolety

nina1990q
Posty: 161
Rejestracja: wt maja 15, 2018 1:59 pm

Re: Rolety

Post autor: nina1990q »

Bardzo spodobały mi się ostatnio nowoczesne rolety typu screen. Moim zdaniem jest ono bardzo oryginalne.
Goja
Posty: 118
Rejestracja: pt cze 29, 2018 2:59 pm

Re: Rolety

Post autor: Goja »

Chciałam kupić rolety dzień i noc, ale po wizycie w sklepie z roletami Familyrollo zmieniłam zdanie, wybieram plisy okienne. Nie oznacza to, że rolety dzień i noc mi się nie podobają, ale jednak plisy okienne wydają mi się być bardziej praktyczne, choćby przez możliwość zsuwania ich zarówno z góry, jak i z dołu. Podoba mi się to rozwiązanie. Napiszę jak już będą wisiały w oknach.
KajGor41q
Posty: 22
Rejestracja: śr wrz 04, 2019 7:30 am

Re: Rolety

Post autor: KajGor41q »

My w domu mamy rolety na okienne. Takie rolety to idealne zabezpieczenie przed słońcem, deszczem czy mrozem. Ja osobiście bardzo lubię takie rozwiązanie, bo nie potrzebuję zasłon jak chcę zaciemnić pokój.
Ruddzia
Posty: 83
Rejestracja: wt paź 08, 2019 5:15 am

Re: Rolety

Post autor: Ruddzia »

Te bardzo fajnie sprawdzają się zarówno w biurze, jak i w kuchni, w salonie. Na pewno i w waszych wnętrzach świetnie powinny się sprawdzić rolety, trzeba tylko odpowiednie dobrać, a tych wybór jest spory.
Mannia1q
Posty: 116
Rejestracja: wt paź 29, 2019 6:19 am

Re: Rolety

Post autor: Mannia1q »

Rolety Mobi okazały się idealnym wyborem. Zdecydowaliśmy się na rolety wewnętrzne wolnowiszące. Rozwiązanie w takiej formie prezentuje się nietuzinkowo a co najważniejsze chroni nas przed słońcem (to było największym kłopotem)
Szymek92
Posty: 56
Rejestracja: czw sie 01, 2019 1:26 pm

Re: Rolety

Post autor: Szymek92 »

My postawiliśmy na żaluzje. Żona uparła się na drewniane. I choć początkowo byłem bardzo sceptycznie nastawiony, to muszę przyznać, że doskonale się prezentują. Dodatkowo bardzo dobrze komponują się z naszym klasycznym wnętrzem.
xxxyyyq
Posty: 3
Rejestracja: wt cze 26, 2018 9:03 pm

Re: Rolety

Post autor: xxxyyyq »

Właśnie zamawiałam rolety dzień-noc i całkiem niezła cena za dobrą jakość rolet.
czosnekwrg
Posty: 96
Rejestracja: wt lis 26, 2019 2:25 pm

Re: Rolety

Post autor: czosnekwrg »

Rolety stają się coraz bardziej popularne w polskich domach, dlatego nie mogliśmy pozostać gorsi - pojawiły się również i u nas. Strzał w 10 okazały . Prezentują się oryginalnie, oczywiście należycie chronią przed słońcem i nadają uroku do wnętrza. No i najważniejsze, firma Lechrol podjęła się montażu tych rolet!
Awatar użytkownika
streak1
Posty: 11
Rejestracja: czw paź 18, 2018 1:05 pm

Re: Rolety

Post autor: streak1 »

Wydaje mi się, że rolety dzień i noc nie są już tak modne jak wcześniej.
Danielmakqq
Posty: 42
Rejestracja: pn cze 03, 2019 6:19 am

Re: Rolety

Post autor: Danielmakqq »

Ja mam bardzo dobre rolety tradycyjne rolety na okienne i rolety antywłamaniowe zewnętrzne. W przyszłości planujemy zamówić markizę do ogrodu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sypialnie - wystrój i wyposażenie”