Sypialnia na poddaszu

iskierka
Posty: 2
Rejestracja: sob cze 18, 2016 4:37 pm

Sypialnia na poddaszu

Post autor: iskierka »

Kochani :oops:
Mam dylemat. Czy zdecydowalibyscie sie urzadzic sypialnie na poddaszu :?: :idea:
Z jednej strony odrgodzilabym sie od przestrzeni czysto uzytkowej (kuchni, jadalni, salonu). Ale z drugiej strony przerazaja mnie te skosy. Czy moga byc one duzym problemem podczas aranzacji wnetrza :?: Wspomne tylko ze garderobe mam na dole. Jak postapic w takiej sytuacji :?:
vayolette
Posty: 13
Rejestracja: ndz cze 19, 2016 12:57 pm

Re: Sypialnia na poddaszu

Post autor: vayolette »

Mialam taka sytuacje w domu rodzinnym. Sypialnie mialam wlasnie na poddaszu. Nie mialam z tym problemu. Na etapie budowy zaplanuj okna. Tak aby dobrze doswietlic pomieszczenia.
rainbow
Posty: 33
Rejestracja: pt cze 17, 2016 2:34 pm

Re: Sypialnia na poddaszu

Post autor: rainbow »

Wręcz przeciwnie!!! W moim odczuciu skosy dodają przytulności, stanowią ciekawy dodatek. Nie wiem skad sie wzielo przekonanie, ze skosy = przeszkoda. Popatrz w internecie ile jest fantastycznych rozwiazan. Inspiruj sie i dzialaj :) Ja bym sie nie zastanawiala ani chwili i urzadzala oaze spokoju na poddaszu. Az zaluje, ze go nie mam ;/
pietrzak
Posty: 234
Rejestracja: pt sie 24, 2018 7:09 am

Re: Sypialnia na poddaszu

Post autor: pietrzak »

Niezależnie od tego czy masz sypialnię na poddaszu czy na parterze, musisz na pewno zadbać o to, aby zakupić do niej odpowiednie meble. Nikt nie lubi nudy więc możesz zastanowić się nad kupnem oryginalnych eleganckich mebli. :D
cedarq
Posty: 54
Rejestracja: wt cze 26, 2018 5:03 pm

Re: Sypialnia na poddaszu

Post autor: cedarq »

Dlaczego nie? Zadbaj tylko o odpowiedni wystrój jakiego wnętrza. Ostatnio modne są meble włoskie. Są szalenie stylowe i eleganckie. W sieci znajdziesz bez problemu sklep internetowy z meblami włoskimi. Masz tam różne kolekcje mebli włoskich - także łóżka, idealne do sypialni. Rzuć okiem.
mikosaq
Posty: 15
Rejestracja: wt gru 04, 2018 2:40 pm

Re: Sypialnia na poddaszu

Post autor: mikosaq »

Musisz pamiętać, by zaaranżować miejsce tak, by jak najmniej wyposażenia stało po stronie skosów, inaczej ciągle będziesz obijać sobie głowę. Przy skosach dobrze jest montować okna, bo przez kąt nachylenia może do środka wpadać więcej światła naturalnego, a więc pomieszczenie będzie lepiej oświetlone. W dzieciństwie marzyłam o pokoju na poddaszu i coś czuję, że kiedyś taki zrobię we własnym domu.
nina1990q
Posty: 161
Rejestracja: wt maja 15, 2018 1:59 pm

Re: Sypialnia na poddaszu

Post autor: nina1990q »

Uważam, że sypialnia na poddaszu to super pomysł. Warto jednak dobrać do niej odpowiednie dodatki, dzięki którym będzie prezentowała się gustownie. Pomyśl na przykład o kupnie narzuty na łóżko.
Baklavaq
Posty: 16
Rejestracja: pn sty 28, 2019 6:24 pm

Re: Sypialnia na poddaszu

Post autor: Baklavaq »

U nas córka ma tak zrobione :) własnie na poddaszu i tam ma taki materac postawiony i wygodnie ma miejsce do spania, czytania itd :)
Kuba Chomiakq
Posty: 5
Rejestracja: pn sty 28, 2019 8:50 pm

Re: Sypialnia na poddaszu

Post autor: Kuba Chomiakq »

Myślę, że to nie jest jakiś największy problem znacznie dużo osób teraz urządza pokoje na poddaszu i uważam że to jak najbardziej dobry pomysł :)
Kazikdobryq
Posty: 4
Rejestracja: wt mar 12, 2019 1:19 pm

Re: Sypialnia na poddaszu

Post autor: Kazikdobryq »

O tyle jest wygodnie że jeżeli macie okna dachowe odejdzie wam problem dobierania jakiejś szczególnej lampy czy ogólnie systemu oświetlenia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sypialnie - wystrój i wyposażenie”