Rolety

Benkq
Posty: 33
Rejestracja: sob paź 06, 2018 7:45 pm

Re: Rolety

Post autor: Benkq »

Rolety jak najbardziej mnie strasznie podobają się rolety rzymskie. Są eleganckie takie ładne :) U nas niestety nie obyło się też bez siatek na owady. Kupiliśmy moskitiery do wszystkich okien w naszym domu. Nocą ataki komarów, a w dzień much denerwowały nas i nie było wyjścia. Są niewidoczne więc nie przeszkadzają.
sylwekkielceq
Posty: 56
Rejestracja: pt paź 05, 2018 12:54 pm

Re: Rolety

Post autor: sylwekkielceq »

Wybór rolet jest bardziej skomplikowany niż mogłoby się to wydawać, tym bardziej że producenci ciągle prześcigają się w nowych rozwiązaniach i wariantach. W sklepie można znaleźć kilka rodzajów rolet, dlatego lepiej wiedzieć czym się różnią i gdzie się sprawdzą. Gdy szukałam odpowiednich rolet do mieszkania, najpierw starałam się poszukać wskazówek oraz porad. Rolety wcale nie muszą kosztować dużo żeby spełniały swoje funkcje. Ja wybrałam opcję "dzień noc" i jestem z nich bardzo zadowolona.
mpire
Posty: 230
Rejestracja: pt lis 24, 2017 3:11 pm

Re: Rolety

Post autor: mpire »

Zamiast rolet możesz zdecydować się na zasłony. Je, możesz wykonać samodzielnie - wcześniej będziesz jednak musiał zdecydować się na zakup porządnych materiałów. Sklepów zajmujących się ich sprzedażą nie brakuje.
bob28
Posty: 188
Rejestracja: pn sty 14, 2019 7:32 pm

Re: Rolety

Post autor: bob28 »

Jeśli szukasz rolet to tylko bezpośrednio od producenta np. Drutex. Mają duży wybór i wysoką jakość co jest najlepszym wyjściem dla ciebie. Takie rolety gwarantują lata bezproblemowego użytkowania. Ponadto oprócz rolet obejrzyj ich ofertę z zakresu stolarki okiennej bo naprawdę warto.
Mateusz79q
Posty: 105
Rejestracja: sob sty 07, 2017 8:47 am

Re: Rolety

Post autor: Mateusz79q »

Pamiętajcie także o tym, ze warto w razie awarii rolety - nie kupować nowej, tylko poszukać, czy są dostępne do niej części zamienne. Jak widać, taniej i lepiej wymienić np napinacz za kilkanaście złotych, niż kupować od razu cala, nowa, roletę, prawda?
morgo
Posty: 127
Rejestracja: czw sie 30, 2018 5:06 pm

Re: Rolety

Post autor: morgo »

Sporo różnych rozwiązań ma Roletex. Oferują rolety dzień i noc, rzymskie, a także mają plisy. Jestem zdania, że warto wybierać takie, które są praktyczne i pasują do wnętrza.
pietrzak
Posty: 234
Rejestracja: pt sie 24, 2018 7:09 am

Re: Rolety

Post autor: pietrzak »

Knall mają w ofercie bardzo duży wybór różnych rolet. Możesz u nich też zamówić żaluzje drewniane i aluminiowe - a to wszystko dokładnie na wymiar. Moim zdaniem mają bardzo bogatą ofertę.
sylwekkielceq
Posty: 56
Rejestracja: pt paź 05, 2018 12:54 pm

Re: Rolety

Post autor: sylwekkielceq »

Trzeba przyznać, że w tym roku komary dają się we znaki, a wraz z nadejściem bardzo wysokich temperatur, jest ich jeszcze więcej. Warto się przed nimi skutecznie zabezpieczyć, montując w oknach i drzwiach moskitiery. Myślę, że nie ma sensu wydawać pieniędzy na środki odstraszające te owady, dużo skuteczniejszym rozwiązaniem do domu będzie zwyczajna siatka, której nie pokona nawet najmniejszy insekt. Odpowiednio dostosowane i zamontowane osłony są praktycznie niewidoczne, ale za to bardzo skuteczne.
dinxq
Posty: 3
Rejestracja: pt lip 12, 2019 7:36 pm

Re: Rolety

Post autor: dinxq »

To można zdecydować się na moskitiery i rolety. Jedno i drugie ma w ofercie Roletex . Ta marka od lat jest na rynku i z tego co widzę na forach to ludzie ją faktycznie chwalą.
Mateusz79q
Posty: 105
Rejestracja: sob sty 07, 2017 8:47 am

Re: Rolety

Post autor: Mateusz79q »

Wybór rolet obecnie jest faktycznie bardzo duży. Plusem jest to, że teraz można zamówić rolety na wymiar i samemu też dobrać sobie kolor czy wzór rolet co znacznie ułatwia aranżacje pomieszczeń. Bardzo popularne są obecnie rolety rzymskie. Są one ciekawą ozdobą i dobrze osłaniają przed słońcem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sypialnie - wystrój i wyposażenie”