Sypialnia na poddaszu

Baklava

Re: Sypialnia na poddaszu

Postautor: Baklava » czw sty 31, 2019 3:45 pm

U nas córka ma tak zrobione :) własnie na poddaszu i tam ma taki materac postawiony - https://materacyk.pl/produkt/materac-dz ... -mohrpur1/ i wygodnie ma miejsce do spania, czytania itd :)
Kuba Chomiak

Postautor: Kuba Chomiak » wt lut 19, 2019 7:03 pm

Myślę, że to nie jest jakiś największy problem znacznie dużo osób teraz urządza pokoje na poddaszu i uważam że to jak najbardziej dobry pomysł :)
Hydraulik Łódź
Kazikdobry

Postautor: Kazikdobry » pt kwie 26, 2019 9:53 am

O tyle jest wygodnie że jeżeli macie okna dachowe odejdzie wam problem dobierania jakiejś szczególnej lampy czy ogólnie systemu oświetlenia.
Goja

Postautor: Goja » śr maja 22, 2019 6:22 pm

Gdybyście byli zainteresowani jak aranżować oświetleniem poddasze, to widziałam w sklepie oświetleniowym TechnoDeluxe ciekawy artykuł właśnie w tej materii. Znalazłam też artykuł jak zaaranżowac oświetlenie w pomieszczeniach biurowych https://technodeluxe.pl/info/oswietlenie-do-biura-i-gabinetu-jak-zaaranzowac-idealne-wnetrze Jesteśmy aktualnie w pracy w trakcie zmian oświetlenia. Szaleństwo normalnie. Zmiany również jeśli chodzi o żarówki. Teraz wszyscy na ledy przechodzą i raczej na tym dobrze wychodzą.
doki3

Postautor: doki3 » pn maja 27, 2019 11:18 am

Skosy jeśli o aranżację są trochę problematyczne, to fakt. Ale i z tym można sobie poradzić. Po prostu trzeba meble na wymiar zrobić i już. U mnie garderoba jest na poddaszu, też są skosy. Wiór-Płyt z Wyszkowa fajnie problem rozwiązał bo zaprojektowali i zrobili mi szafę skośną. Nie dość, że wygląda oryginalnie to powierzchnia jest idealnie wręcz wykorzystana. Cieszę się bo wyszło super.
Mia32

Postautor: Mia32 » wt maja 28, 2019 9:12 am

Według mnie bez względu na to, w jakiej części domu znajduje się sypialnia, zawsze warto odpowiednio zatroszczyć się o nastrój w tym pomieszczeniu. Dlatego też dobrym pomysłem będzie odwiedzenie sklepu szykownydom.com wejdź . Są tam dostępne bowiem przeróżne modele lamp, zarówno takie tradycyjne jak i nowoczesne i jestem pewna, że nadadzą one każdej sypialni niepowtarzalny nastrój.
Kkmaa21

Postautor: Kkmaa21 » wt cze 04, 2019 11:43 pm

Skoro to poddasze to pewnie dość ciasne, więc warto pomyśleć o jakimś optycznym powiększeniu wnętrza. Tutaj: naklejkomania.eu/639-panele-3d-z-pcv zobaczcie sobie takie panele 3D, to moim fajnie zadziała na wnętrze. A i już od razu dekoracje ścienne nie będą żadne potrzebne.
budrys

Postautor: budrys » śr cze 05, 2019 2:21 pm

No najważniejsze to łóżko stoliki nocne i oczywiście jakaś szafa. Ja za dużo mebli nie mam w sypialni. Niedawno skończyłam ją urządzać ale jeszcze musze kupić dużą narzutę na łóżko bo o tym oczywiście zapomniałam. Znalazłam w końcu fajne Koce i narzuty niebieskie na ceneo https://www.ceneo.pl/Koce_i_narzuty/Kol ... ieskie.htm ale znowu też spodobały mi się koce, i zastanawiam się czy zamiast narzuty mozna kocem przykrywac łózko.
Nawiasa

Postautor: Nawiasa » śr cze 12, 2019 10:50 am

Wydaje mi się, że może być trochę za gorąco i lepiej będzie tam urządzić np. pokój bilardowy, na stoly-bilardowe.pl można znaleźć stoły bilardowe w różnych rozmiarach i dobrać je do swoich potrzeb, szczególnie w przypadku stołu na poddaszu to ważne, ponieważ wiadomo, że jest to spore obciążenie dla podłogi.
Kkmaa21

Postautor: Kkmaa21 » śr cze 19, 2019 8:58 am

Poddasza zawsze należą do miejsc, które ciężko urządzić więc może warto skorzystać z usług profesjonalisty? Nie wiem skąd jesteście ale jeśli z pomorza to polecam zapoznać się z usługami tej firmy - https://ajot-aranzacje.pl/ Firma naprawdę z pomysłem i z doświadczeniem.