Remont - prysznic

Jarek133q
Posty: 2
Rejestracja: sob paź 12, 2019 2:39 pm

Remont - prysznic

Post autor: Jarek133q »

Cześć,

przymierzam się do małej zmiany w łązience. Mianowicie chce wymienić wannę na prysznic. Macie jakieś rady? Na co zwracać uwagę?
madmax12
Posty: 102
Rejestracja: pt kwie 26, 2019 6:46 pm

Re: Remont - prysznic

Post autor: madmax12 »

Ważne jest funkcjonalność, warto zastanowić się jak długo mają posłużyć, często na stare lata będzie lepsza np. wanna. Oprócz tego jakość i wygląd, warto cieszyć się łazienką. Z tego co widziałem, można stworzyć wspaniałą aranżację, oprócz armatury można dobrać bardzo ładne płytki.
Maciejaszek12
Posty: 2
Rejestracja: pt paź 18, 2019 6:17 pm

Re: Remont - prysznic

Post autor: Maciejaszek12 »

Cześć

rodzajów kabin prysznicowych jest od groma. Ważne jest na początku wszystko pomierzyć i dobrze wybrać (u mnie na przykład, ze względu na nietypowa architekturę, zmieściła się kabina na 1,8m co jest nietypowym rozmiarem i trzeba bylo sie naszukać). Metraż zatem to podstawa ale sa miejsca gdzie na bank cos dla siebie znajdziesz. Dalej pomysl nad bateria. Co ma mieć, czy ma miec jakieś dodatkowe tryby oraz ile ma byc tam uchwytów. Polecam skle in360 bo jest naprawdę fajny.
taposq
Posty: 6
Rejestracja: wt paź 15, 2019 7:52 am

Re: Remont - prysznic

Post autor: taposq »

Ja jak remontowałem łazienkę to zaraz po remoncie prysznica wziąłem się za zamocowanie wentylatora, bo spędzając tam czas poza kąpielą, nie wyszło latem wytrzymać. Dostałem od szwagra jeden domowy wentylator, ale był kiepskiej jakości. Dopiero gdy sam zacząłem szukać, zdecydowałem się na kupno wentylatora domowego. Dopiero wtedy szło w łazience normalnie funkcjonować.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Łazienki - wystrój i wyposażenie”