Wyposażenie łazienki

heniutek
Posty: 81
Rejestracja: ndz cze 03, 2018 6:44 pm

Wyposażenie łazienki

Post autor: heniutek »

Wyposażenie łazienki to nie tylko wanna, prysznic, czy umywalki, ale wszystkie te rzeczy, które sprawiają, że jesteśmy czystsi, pachnący i zdrowsi.
pietrzak
Posty: 234
Rejestracja: pt sie 24, 2018 7:09 am

Re: Wyposażenie łazienki

Post autor: pietrzak »

Wiele ciekawych propozycji można znaleźć w internecie. To też świetne pomysły na prezenty z okazji parapetówki.
Mateusz79q
Posty: 105
Rejestracja: sob sty 07, 2017 8:47 am

Re: Wyposażenie łazienki

Post autor: Mateusz79q »

Jasne, że wiele propozycji można zlaneźć w sieci. Ja jak urzadzałem łazienkę to pomysłów na aranżację szukałem w internecie. Tak samo z wyposażeniem - w sklepach internetowych jest duży wybór i przede wszystkim niższe ceny.lp
Awatar użytkownika
streak1
Posty: 11
Rejestracja: czw paź 18, 2018 1:05 pm

Re: Wyposażenie łazienki

Post autor: streak1 »

Moim zdaniem, wygląd łazienki zależy w dużej mierze od tego, co zostanie położone na ściany i podłogi. Dobierając właściwy wzór i kolor płytek czy gresu szkliwionego, można bardzo szybko i łatwo nadać wnętrzu niezwykłego charakteru - sprawi to, że inne dekoracje czy ozdoby staną się zwyczajnie zbędne i oszczędzimy na tym pieniądze. Ja się zdecydowałam zainwestować w gres i nie żałuję, to była dobra inwestycja. Najbardziej cieszy, że nie wymaga szczegółowego sprzątania.
Pala
Posty: 112
Rejestracja: wt sty 17, 2017 10:04 am

Re: Wyposażenie łazienki

Post autor: Pala »

Zgadzam się z tobą, że łazienka to nie tylko wanna, toaleta itp. Tak naprawdę każdy z elementów wystroju ma znaczny wpływ na ogólny wygląd łazienki. Według mnie warto przeszukać trochę internet, aby znaleźć kilka bardzo ciekawych pomysłów, z których skorzystamy. Należy również pamiętać, że dobrze urządzona łazienka, może przynieść nam wiele komfortu i radości z jej użytkowania. Nie każdy przykłada do tego pomieszczenia tak dużo uwagi, jak jest to w przypadku np. salonu czy sypialni, a przecież wiele osób marzy o długiej, gorącej kąpieli w przytulnej i klimatycznej łazience. Jeżeli potrzebujecie inspiracji, to na stronie firmy Cersanit -oprócz bardzo atrakcyjnej oferty na płytki ceramiczne, czy wyposażenie łazienek, znajdziecie tam również gotowe kolekcje, które być może zainspirują was do stworzenia niepowtarzalnej aranżacji swojej łazienki. Mi najbardziej podoba się inspiracja z kolekcji „Drewno”, gdyż to właśnie ten materiał jest ponadczasowy, a do tego nadaje niebywałego stylu i klasy idących w parze z przytulnością.
kaszek1q
Posty: 117
Rejestracja: pt gru 07, 2018 3:05 pm

Re: Wyposażenie łazienki

Post autor: kaszek1q »

Najpierw to trzeba zacząć od płytek. Macie już jakieś wybrane? Ja chcialam początkowo płytki w kolorze białym i w ogóle jasnych płytek, to wiedziałam że to jest to. Jednak klasyka zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Przynajmniej wiem, ze za rok czy za dwa, łazienka ta dalej będzie modna.
budrys
Posty: 51
Rejestracja: wt paź 09, 2018 6:49 pm

Re: Wyposażenie łazienki

Post autor: budrys »

A jak Wam się podobają panele szklane w łazience? Bo ja mam w łazience szkło lacobel zamiast płytek i uważam, że to wygląda bardzo efektownie. Zwłaszcza w nowoczesnych wnętrzach. U nich można poprosić o darmową wycenę online, chętnie doradzają przy wyborze. Jak jest szkło dobrej jakości to nie ma też takiego problemu z utrzymaniem czystości.
paulaq
Posty: 77
Rejestracja: wt maja 15, 2018 7:22 pm

Re: Wyposażenie łazienki

Post autor: paulaq »

Też teraz jestem na etapie remontu łazienki i wiem jak ciężko coś wybrać. Na szczęście nam zostały takie detale jak meble łazienkowe i inne dodatki. Na przykład teraz wybieram lustro do łazienki nad umywalkę.
Ola Misiakq
Posty: 6
Rejestracja: pn sty 28, 2019 8:45 pm

Re: Wyposażenie łazienki

Post autor: Ola Misiakq »

Praktycznie wszystko można znalezc w sieci jest to szybki i wygodny sposób na znalezienie potrzebnych rzeczy lecz takie wyposażenie jak np. prysznic to uwazam że lepiej wybrać się do sklepu ponieważ wiadomo że nie zawsze w internecie jest pokazany faktyczny obraz towarów :)
loca89
Posty: 115
Rejestracja: pt lut 01, 2019 10:59 am

Re: Wyposażenie łazienki

Post autor: loca89 »

O, fajnie, że tutaj trafiłam. Niedługo chce wyremontować całkowicie moją łazienkę i na pewno wasze namiary też mi się przydadzą, jeżeli chodzi o jej wyposażenie. Na pewno chce kupić nowe jeszcze meble oraz jakieś fajne dodatki. No, ale to ze spokojem. Na razie przeglądam kafelki łazienkowe.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Łazienki - wystrój i wyposażenie”