Wanna vs prysznic

wandzio3
Posty: 1
Rejestracja: pn lis 19, 2018 12:21 pm

Re: Wanna vs prysznic

Post autor: wandzio3 »

Szczerze to kiedyś chciałem 2 łazienki i w jednej prysznic a w drugiej wannę. Niestety nie było na to miejsca i wybrałem prysznic.
pietrzak
Posty: 234
Rejestracja: pt sie 24, 2018 7:09 am

Re: Wanna vs prysznic

Post autor: pietrzak »

Wydaje mi się, że prysznic to większa oszczędność bo zużywa się mniej wody. Zresztą warto sobie ogólnie poczytać o tym, jak oszczędzać wodę w domu.
paulaq
Posty: 77
Rejestracja: wt maja 15, 2018 7:22 pm

Re: Wanna vs prysznic

Post autor: paulaq »

Jak miałam wannę - chciałam prysznic. Jak miałam prysznic - chciałam wannę. Teraz mam i to, i to. I zdecydowanie częściej korzystam z prysznica. Więc jeśli chodzi o wygodę to wybieram prysznic. Ale prysznic lepiej wypada również jeśli chodzi o kwestie wizualne.
Pipi
Posty: 280
Rejestracja: wt lip 24, 2018 7:25 pm

Re: Wanna vs prysznic

Post autor: Pipi »

Najlepiej kiedy w domu jest zarówno wanna, jak i prysznic. :mrgreen:
Groska
Posty: 2
Rejestracja: pt mar 29, 2019 1:04 pm

Re: Wanna vs prysznic

Post autor: Groska »

Prysznic moim zdaniem to zdecydowanie lepsza opcja.
agrafka11q
Posty: 59
Rejestracja: sob mar 02, 2019 10:03 pm

Re: Wanna vs prysznic

Post autor: agrafka11q »

To już rzecz gustu i oczywiście miejsca jakim dysponujemy. Jeśli mamy małą łazienkę, to też bardziej ograniczone możliwości.
coachcarterq
Posty: 5
Rejestracja: sob kwie 06, 2019 4:53 pm

Re: Wanna vs prysznic

Post autor: coachcarterq »

Zdania w takich kwestiach sa zazwyczaj podzielone. Nie ma sie co dziwic bo przeciez kazdy ma jakies inne preferencje jesli chodzi o to w jaki sposob dba o swoja higiene. Powiem jak to wygladalo w moim przypadku. Jeszcze lata temu w domu moich rodzicow byla tylko wanna. Szczerze to srednio mi sie podobalo bo po pierwsze dlugo trzeba bylo ja napelniac .. po drugie jakos nie czulem sie zbyt komfortowo plywajac we wlasnym brudzie. Szczegolnie jak bylem mocno ubrudzony po pracy na budowie. Od kilku miesiecy mieszkam w swoim wlasnym domu i postawilem tutaj tylko na prysznic. Jest to bardzo wygodne oraz szybkie rozwiazanie. Jesli chodzi o wykonczenie to zlecilem montaz takiej ozdobnej mozaiki. Prezentuje sie naprawde swietnie, przy czym jest latwa w utrzymaniu w czystosci. Wystarczy zwykly plyn do mycia i po chwili lsnia jak nowe :)
blobers
Posty: 128
Rejestracja: czw paź 12, 2017 2:24 pm

Re: Wanna vs prysznic

Post autor: blobers »

Moim zdaniem prysznic jest o wiele lepszym i praktyczniejszym rozwiązaniem niż wanna. Szybszy w użytkowaniu do tego na prawdę elegancki i bardzo nowoczesny. Uważam, że jak już się na coś decydować, to właśnie na taką kabinę pryzsnicową
Adda2
Posty: 4
Rejestracja: sob maja 04, 2019 3:22 pm

Re: Wanna vs prysznic

Post autor: Adda2 »

Ja myślę, że świetne jest to rozwiązanie, gdzie można to połączyć :D
Quentin
Posty: 12
Rejestracja: pn kwie 08, 2019 7:02 am

Re: Wanna vs prysznic

Post autor: Quentin »

Dla mnie też zdecydowanie prysznic i to najlepiej prysznic na wymiar dostosowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. My w domu mamy wannie i prysznic i szczerze powiedziawszy nie pamiętam kiedy zażywaliśmy kąpieli w wannie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Łazienki - wystrój i wyposażenie”