Ekspresy do kawy

Pipi
Posty: 280
Rejestracja: wt lip 24, 2018 7:25 pm

Ekspresy do kawy

Post autor: Pipi »

Witam serdecznie,
jakie ekspresy do kawy macie w Waszych kuchniach? Ile za nie zapłaciliście? Jesteście zadowoleni? My własnie zastanawiamy się z mężem nad zakupem takiego ekspresu. Opłaca sie tak ogólnie kupić taki ekspres przez internet?
lady11q
Posty: 19
Rejestracja: ndz wrz 22, 2019 5:27 am

Re: Ekspresy do kawy

Post autor: lady11q »

Mamy w domu ekspres do kawy Buckingham marki Russell Hobbs. Dla nas to idealne urządzenie, bo może zrobić kawę na 12 filiżanek. Często przyjmujemy w domu gości. Dzięki temu urządzeniu wszyscy goście jednocześnie mogą dostać ciepłą kawę. Ekspres kupiliśmy tak naprawdę przy okazji. Szukaliśmy zastawy porcelanowej :D
entyq
Posty: 30
Rejestracja: czw paź 03, 2019 10:49 am

Re: Ekspresy do kawy

Post autor: entyq »

A probowaliscie taki ekspres kapsułowy ? Naprawde spoko opcja, bo kazdy moze wybrac sobie swoje ulubione kapsulki :)
kamilamachunik
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 15, 2020 10:00 am

Re: Ekspresy do kawy

Post autor: kamilamachunik »

Ekspres, który na świeżo mieli kawę, to jeest to.
pomocny90q
Posty: 21
Rejestracja: czw lut 28, 2019 9:58 am

Re: Ekspresy do kawy

Post autor: pomocny90q »

Wszystko zależy od waszego budżetu - taka jest prawda :) Ja też lubię kawę z ekspresu, ale ze względu na sporo wydatków przez najbliższy czas - zdecydowałem się na zakup tańszego ekspresu.
Aska_22q
Posty: 30
Rejestracja: pt kwie 12, 2019 5:31 pm

Re: Ekspresy do kawy

Post autor: Aska_22q »

Ekspres to ja już mam,teraz interesują mnie akcesoria dla baristy, czy ktoś kupował i może polecić? Dopiero rozpoczynam swoją przygodę, ale już bardzo się wkręciłam :) Kawę kochałam od zawsze, ale od niedawna eksperymentuję z jej smakami, rodzajami itd :)
dcof21
Posty: 1
Rejestracja: wt cze 23, 2020 7:41 am

Re: Ekspresy do kawy

Post autor: dcof21 »

Ja mam w domu DeLonghi Magnificia S - ekspres kosztował 1000 zł i jestem mega zadowolony. Robi dobre espresso i zwykłą kawę. Nie ma szmerów bajerów jak te za 3000, ale kawa wychodzi dobra,a cena rewelacyjna. Co do ekspresów kapsułkowych, to moim zdaniem one są dobre, jak kawe pijesz raz na miesiąc ;), no dobra, raz dziennie. Kapsułki wychodzą po 2-4 zł w zależności od tego jaki ekspres weźmiesz. Ja piję po 12 kaw dziennie, więc z torbami bym poszedł. A tak, kupuje 3-4 kilo kawy na miesiąc, co wychodzi średnio od 150 do 300 zł, w zalezności od tego jaką kawę.
Nati18
Posty: 4
Rejestracja: pn lis 02, 2020 4:03 pm

Re: Ekspresy do kawy

Post autor: Nati18 »

Ekspres w postaci AEROPRESU - oldschool, ale pyszny :)
Dedelowki88
Posty: 4
Rejestracja: ndz paź 08, 2023 7:11 pm

Re: Ekspresy do kawy

Post autor: Dedelowki88 »

Ciekawy bardzo ten temat jest.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kuchnie - wystrój i wyposażenie”