Jadalnia

marek980
Posty: 78
Rejestracja: śr lis 28, 2018 11:25 am

Jadalnia

Post autor: marek980 »

Macie jakiś pomysł na fajne krzesła do jadalni? Zastanawiam się właśnie, co będzie mi najbardziej pasowało i powiem szczerze, że niestety mam brak pomysłów. Szukam inspiracji.
cedarq
Posty: 54
Rejestracja: wt cze 26, 2018 5:03 pm

Re: Jadalnia

Post autor: cedarq »

Ja niestety nie mam miejsca na duży stół i krzesła.
loca89
Posty: 115
Rejestracja: pt lut 01, 2019 10:59 am

Re: Jadalnia

Post autor: loca89 »

Do jadalni to ja chce kupić krzesła barowe. Będą one stanowić one świetne wypełnienie tego wnętrza.
Kkmaa21
Posty: 64
Rejestracja: czw mar 28, 2019 2:36 pm

Re: Jadalnia

Post autor: Kkmaa21 »

Ja właśnie planuję oddzielić kuchnię od jadalni. Myślę o fototapecie, żeby wyraźnie zaakcentować odcięcie.
kaszek1q
Posty: 117
Rejestracja: pt gru 07, 2018 3:05 pm

Re: Jadalnia

Post autor: kaszek1q »

Wbrew pozorom, to urządzenie jadalni nie jest takie łatwe jakby się mogło wydawać. Podstawą jest zakup odpowiedniego stołu. Sam mam na oku tutaj jeden stół, który idealnie sprawdziły się w moim wnętrzu. Wybór jest szeroki - od stołów klasycznych, po nowoczesne, okrągłe, kwadratowe czy prostokątne. Na pewno coś wam wpadnie w oko, tym bardziej ze ceny nie są wygórowane.
Janoo93
Posty: 15
Rejestracja: czw sie 01, 2019 5:59 am

Re: Jadalnia

Post autor: Janoo93 »

My też szukaliśmy wyposażenia jadalni bo właśnie wykańczamy dom. Trafiliśmy na sklep Lotfem i tam znaleźliśmy stół do jadalni jakiego potrzebowaliśmy. Do kuchni chcemy kupić jakieś krzesła i żonie bardzo podobają się hokery, ale nie wiem czy to jest dobry pomysł ;)
mona221q
Posty: 17
Rejestracja: wt cze 26, 2018 5:04 pm

Re: Jadalnia

Post autor: mona221q »

W jadalni, jak to w jadalni - moim zdaniem najważniejszy jest stół i krzesła. To chyba najlepsza opcja jeśli chodzi o meblowanie jadalni. Wszystko w jednolitej stylistyce , dopasowane do siebie. Będzie wyglądać świetnie.
Goja
Posty: 118
Rejestracja: pt cze 29, 2018 2:59 pm

Re: Jadalnia

Post autor: Goja »

Marzy mi się jadalnia. Dotychczas nie miałam jeszcze mozliwości kupienia stołu i krzeseł, ale mąż znalazł sklep meblowy online, w którym urządzenie jadalni nie będzie wcale tak dużo kosztować. Zatem realizacja mojego marzenia jest coraz bliższa. Mąż wspominał, że nawet gdyby był problem z gotówką, to zawsze można wziąć towar na raty, albo zapłacić za meble 30 dni później.
pietrzak
Posty: 234
Rejestracja: pt sie 24, 2018 7:09 am

Re: Jadalnia

Post autor: pietrzak »

Jadalnia to nie tylko stół i krzesła. To także lampy. Warto pomyśleć o lampie dekoracyjnej, która dodatkowo ozdobi wnętrze.
edyta.bartowska
Posty: 3
Rejestracja: wt paź 08, 2019 11:50 am

Re: Jadalnia

Post autor: edyta.bartowska »

Też szykujemy się do zakupu oświetlenia do jadalni. Chcemy coś nowoczesnego, ale żeby też dobre światło dawało. Myślicie, że taka jedna wiszą lampa nad stołem wystarczy? Czy warto pomyśleć też o dodatkowym oświetleniu?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kuchnie - wystrój i wyposażenie”