Meble do kuchni

mpire
Posty: 230
Rejestracja: pt lis 24, 2017 3:11 pm

Meble do kuchni

Post autor: mpire »

Jakie meble najlepiej się sprawdzają w kuchni? Myślę nad czymś z Forte, bo to znany producent, z dużym doświadczeniem. No ale może macie inne propozycje?
loca89
Posty: 115
Rejestracja: pt lut 01, 2019 10:59 am

Re: Meble do kuchni

Post autor: loca89 »

Najlepiej sprawdzają się meble funkcjonalne, praktyczne. No, ale kuchnia też jest istotnym miejscem w domu, także liczą się tutaj również walory estetyczne.
mareeekfebq
Posty: 6
Rejestracja: pn kwie 01, 2019 9:33 am

Re: Meble do kuchni

Post autor: mareeekfebq »

Najlepiej faktycznie na wymiar, zawsze to super wygląda
tauriel
Posty: 13
Rejestracja: pt gru 07, 2018 2:55 pm

Re: Meble do kuchni

Post autor: tauriel »

Jednak każdy powinien wybrać kuchnię według własnych preferencji.
Pipi
Posty: 280
Rejestracja: wt lip 24, 2018 7:25 pm

Re: Meble do kuchni

Post autor: Pipi »

Moim zdaniem w kuchni najlepiej zdecydować się na meble na wymiar, bo w ten sposób można zaoszczędzić najwięcej miejsca i optymalnie wykorzystać dostępna przestrzeń. :)
Jacentaq
Posty: 7
Rejestracja: czw lip 12, 2018 8:20 am

Re: Meble do kuchni

Post autor: Jacentaq »

Bardzo ładne meble kuchenne i nie tylko robi firma Wiór Płyt z wyszkowa. Sami projektują.Wszystko od początku do końca jest tworzone przez nich. Cenowo są przystępni a meble są doskonałej jakości. Firma ma duże doświadczenie na rynku.
serena
Posty: 6
Rejestracja: czw paź 17, 2019 10:20 am

Re: Meble do kuchni

Post autor: serena »

A co z projektem mebli, bo słyszałam,że nie wszystkie firmy robią też projekt.
Akryllq
Posty: 37
Rejestracja: pt gru 20, 2019 7:10 am

Re: Meble do kuchni

Post autor: Akryllq »

Ja mam bezowe polysk od dwoch lat.nie widze by zmienily kolor.czasem jakies palce sa odcisiene najczesciej na drzwiach lodowki ale czysci sie to chwilke szmatka i po sprawie.nie jest to pracochlonne zajecie.kolezanka ma biale i tez nie zmienily koloru.a druga ma dosc ciemny szary i na nich widac znacznie wiecej paluchow na jasnych duzo mniej.
Meble oczywiscie na wymiar, takie są o wiele wygodniejsze i sensowniejsze od mebli gotowych, które trudno jest umieścić jakoś sensownie w kuchni.
Ostatnio zmieniony pn sty 27, 2020 9:39 am przez Akryllq, łącznie zmieniany 1 raz.
Rudosq
Posty: 31
Rejestracja: pt maja 25, 2018 11:57 am

Re: Meble do kuchni

Post autor: Rudosq »

Akryll pisze: Meble oczywiscie na wymiar, takie są o wiele wygodniejsze i sensowniejsze od mebli gotowych, które trudno jest umieścić jakoś sensownie w kuchni.
Podzielam Twoje zdanie. Sam często zamawiam różne meble na wymiar, które idealnie pasują do pomieszczeń w moim mieszkaniu.
Debessa
Posty: 4
Rejestracja: czw lut 27, 2020 1:43 pm

Re: Meble do kuchni

Post autor: Debessa »

Kuchnia to serce każdego domu,warto by była wyposażona w nowoczesne sprzęty i meble wygodne, pojemne, funkcjonalne.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kuchnie - wystrój i wyposażenie”