Kuchnia z salonem - tak czy nie?

anitka
Posty: 118
Rejestracja: wt sty 30, 2018 9:39 pm

Re: Kuchnia z salonem - tak czy nie?

Post autor: anitka »

Jasne, czemu nie. Takie połączenie bardzo często jest wykorzystywane w dzisiejszych wnętrzach. Wtedy najlepiej sprawdza się wysoka zabudowa w kuchni, bo to oszczędza sporo przestrzeni i w zasadzie na jednej ścianie można zmieścić całą zabudowę
marek980
Posty: 78
Rejestracja: śr lis 28, 2018 11:25 am

Re: Kuchnia z salonem - tak czy nie?

Post autor: marek980 »

Wydaje mi się, że w kuchni z salonem najlepszą opcją będzie wykorzystanie okapu sufitowego. Takie okapy moim zdaniem pasują najlepiej i spełniają swoją funkcję nawet, jeśli w pomieszczeniu mamy podwieszany sufit. Dodatkowo okapy w tym stylu są bardzo designerskie.
Szymek92
Posty: 56
Rejestracja: czw sie 01, 2019 1:26 pm

Re: Kuchnia z salonem - tak czy nie?

Post autor: Szymek92 »

Witam,zalezy mi na tym,aby zainwestowac w remont kuchni. Co myslicie o tym, aby zainwestowac wnowe meble kuchenne?
teddy88q
Posty: 28
Rejestracja: sob sty 25, 2020 7:26 am

Re: Kuchnia z salonem - tak czy nie?

Post autor: teddy88q »

To już zależy od was jak planujecie rozmieścić swoje wnętrza. A jak już tak rozmawiamy o kuchni, warto wspomnieć jak ważne jest jej odpowiednie wyposażenie.
czosnekwrg
Posty: 96
Rejestracja: wt lis 26, 2019 2:25 pm

Re: Kuchnia z salonem - tak czy nie?

Post autor: czosnekwrg »

Ważne, aby taką kuchnię jakoś ładnie ozdobić, urozmaicić. Co powiesz na szkło zdobione w postaci paneli szklanych? Zagościły w naszej kuchni i prezentują się niewiarygodnie!
blobers
Posty: 128
Rejestracja: czw paź 12, 2017 2:24 pm

Re: Kuchnia z salonem - tak czy nie?

Post autor: blobers »

Wydaje mi się, że to może być dobre rozwiązanie, ale w takiej sytuacji dobrym pomysłem byłoby się zdecydować na położenie w salonie jakiś tego typu płytek, tak aby w jakiś sposób łączył się on z kuchnią. Co wy o tym sądzicie? Waszym zdaniem to dobre rozwiązanie?
Quentin
Posty: 12
Rejestracja: pn kwie 08, 2019 7:02 am

Re: Kuchnia z salonem - tak czy nie?

Post autor: Quentin »

TAK! Zdecydowanie tak :) stworzenie dużej, przestronnej strefy - połączenia kuchni z salonem i jadalnią to świetne rozwiązanie, które zbliża domowników i daje zaskakujący wizualny efekt.
Marko33q
Posty: 72
Rejestracja: wt lut 18, 2020 9:45 am

Re: Kuchnia z salonem - tak czy nie?

Post autor: Marko33q »

Czemu nie? To już wszystko zależy od Waszego pomysłu. Moim zdaniem, powinniście na pewno sprawdzić gotowe aranżacje i samodzielnie zdecydować, co będzie dla Was najlepszym wyborem. Sprawa jest prosta. Musicie wybrać takie aranżacje, w których będziecie się czuli dobrze :)
blobers
Posty: 128
Rejestracja: czw paź 12, 2017 2:24 pm

Re: Kuchnia z salonem - tak czy nie?

Post autor: blobers »

Słuchajcie, ja właśnie zastanawiam sie nad tym co zmienić w swojej kuchni aby nieco ją odmienić. Słyszałem o czymś takim jak naklejki na ścianę do kuchni. Może ktoś z was ma coś takiego u siebie i mógłby mi powiedzieć jak się to spisuje w praktyce?
aszynq
Posty: 2
Rejestracja: sob maja 30, 2020 8:52 am

Re: Kuchnia z salonem - tak czy nie?

Post autor: aszynq »

Ja mam połączoną kuchnię z salonem i ciekawie to wygląda. Pamiętajcie jednak o tym, że e nowoczesnej kuchni musi znaleźć się płyta indukcyjna. Ja mam electroluxa z linii flex i jestem z niej bardzo zadowolona. Pojedyncze płyty grzewcze mogę połączyć w jedną dużą w różnych konfiguracjach.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kuchnie - wystrój i wyposażenie”