Kuchania z jadalnia - hit czy kit?

dxdq
Posty: 17
Rejestracja: ndz cze 19, 2016 2:50 pm

Kuchania z jadalnia - hit czy kit?

Post autor: dxdq »

Zdecydowalibyscie sie na polaczenie kuchni z jadalnia? Czy wolelibyscie dwa osobne pomieszczenia? A może wybralibyscie wariant numer trzy: całkowita rezygnacja z jadalni i stołowanie się w salonie??
Pala
Posty: 112
Rejestracja: wt sty 17, 2017 10:04 am

Re: Kuchania z jadalnia - hit czy kit?

Post autor: Pala »

Dla mnie takie połączenie to jedyne sensowne rozwiązanie. Bardzo podoba mi się kuchnia i jadalnia w stylu skandynawskim. Styl skandynawski to jeden z najmodniejszych i najchętniej wykorzystywanych trendów we współczesnym meblarstwie. Na jego rosnącą popularność wpływają trzy charakterystyczne cechy: prostota, meble wykonywane z naturalnych materiałów oraz dbałość o wysoki komfort użytkowania. Aranżacje w tym stylu wyróżniają się również stosowaniem jasnych, łagodnych kolorów, tworzących ciepły klimat wnętrza.
justyna93q
Posty: 3
Rejestracja: czw paź 12, 2017 7:21 pm

Re: Kuchania z jadalnia - hit czy kit?

Post autor: justyna93q »

Jak dla Mnie hit ;)
nina1990q
Posty: 161
Rejestracja: wt maja 15, 2018 1:59 pm

Re: Kuchania z jadalnia - hit czy kit?

Post autor: nina1990q »

Myślę, że warto te dwa pomieszczenia połączyć - efekt na pewno będzie ciekawy. Polecam zakupić też akcesoria, dzięki którym Wasza jadalnia z kuchnią będzie się prezentować bardzo profesjonalnie. Mam na myśli na przykład kieliszki do wody. Taki mały element, a jednak robi wrażenie.
Mateusz79q
Posty: 105
Rejestracja: sob sty 07, 2017 8:47 am

Re: Kuchania z jadalnia - hit czy kit?

Post autor: Mateusz79q »

Moim zdaniem taka kuchnia nie jest zbyt praktyczna. Ja od razu w projekcie zmieniałem kuchnię na oddzielną - teraz jakoś tak sie buduje, że robi się kuchnie otwarte a mnie to wcale nie odpowiadało. Jeśli szukalibyście eleganckich mebli kuchennych to polecam meble od producenta.
Goja
Posty: 118
Rejestracja: pt cze 29, 2018 2:59 pm

Re: Kuchania z jadalnia - hit czy kit?

Post autor: Goja »

Zawsze posiłki jemy w kuchni. Niestety nie ma w domu miejsca na zorganizowanie jadalni a taka bardzo mi sie marzy. Zaczynam juz wizualizować jak będzie kiedys wyglądać moja kuchnia z jadalnią ;) po tym jak poczytałam o chrobotku reniferowym oraz o tym jak pieknie mozna z niego tworzyć ozdoby na ścianę, lub nawet wykładać nim całe ściany :)
cedarq
Posty: 54
Rejestracja: wt cze 26, 2018 5:03 pm

Re: Kuchania z jadalnia - hit czy kit?

Post autor: cedarq »

Ja mam połączoną jadalnię z salonem. Ale to duże pomieszczenie wiec mogłam sobie na to pozwolić. Jeśli ktoś ma mniejszą powierzchnię może połączyć kuchnię z jadalnią. Nawet w małej kuchni znajdzie się miejsce na narożnik kuchenny.
mona221q
Posty: 17
Rejestracja: wt cze 26, 2018 5:04 pm

Re: Kuchania z jadalnia - hit czy kit?

Post autor: mona221q »

Masz rację. Stół i krzesła to podstawa w kuchni. Szczególnie jeśli w domu nie ma osobnej jadalni.
mczay
Posty: 81
Rejestracja: pn maja 14, 2018 9:39 am

Re: Kuchania z jadalnia - hit czy kit?

Post autor: mczay »

Urządzając jadalnię warto byłoby wyposażyć ją w chłodziarkę do wina (w końcu jakby nie patrzeć, wino pija się do obiadu, prawda? :P
pietrzak
Posty: 234
Rejestracja: pt sie 24, 2018 7:09 am

Re: Kuchania z jadalnia - hit czy kit?

Post autor: pietrzak »

Kuchnia z jadalnią jest super rozwiązaniem, pod warunkiem, że meble są do siebie odpowiednio dopasowane i stylem wszystko pasuje. Na pewno uda się Wam coś oryginalnego wybrać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kuchnie - wystrój i wyposażenie”