Kuchnia z salonem - tak czy nie?

Kkmaa21
Posty: 64
Rejestracja: czw mar 28, 2019 2:36 pm

Re: Kuchnia z salonem - tak czy nie?

Post autor: Kkmaa21 »

Moim zdaniem to ciekawe rozwiązanie ale wiadomo, że jakiś podział musi być. U mnie kuchnię robiła firma Wiór Płyt z Wyszkowa, całkowicie wszystko pod wymiar. W salonie postawiliśmy już na gotowe meble co było błędem, bo jednak bez porównania do kuchni. Co na wymiar, to na wymiar ;)
Danielmakqq
Posty: 42
Rejestracja: pn cze 03, 2019 6:19 am

Re: Kuchnia z salonem - tak czy nie?

Post autor: Danielmakqq »

My mamy kuchnie z dużym salonem i wybraliśmy kuchnie Koblencję z litego drewna i to meble na lata.
anielagre
Posty: 8
Rejestracja: czw sty 17, 2019 9:15 am

Re: Kuchnia z salonem - tak czy nie?

Post autor: anielagre »

Ja mam oddzieloną kuchnię od salonu i jestem zadowolona z takiego rozwiązania.
Goja
Posty: 118
Rejestracja: pt cze 29, 2018 2:59 pm

Re: Kuchnia z salonem - tak czy nie?

Post autor: Goja »

Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma :D Mam osobną kuchnię, ale chcialabym mieć połączoną z salonem. No ale niestety u mnie nie ma takiej możliwości. Sporo moich znajomych ma takie rozwiązania. Jeśli mogę na coś zwrócić Waszą uwagę, to kupując sprzęt kuchenny do zabudowy, wybierajcie taki nie rzucający się w oczy, na przykład w kolorze czarnym.
Nikosiek_52
Posty: 4
Rejestracja: pt paź 04, 2019 2:56 pm

Re: Kuchnia z salonem - tak czy nie?

Post autor: Nikosiek_52 »

Mnie się osobiście taki pomysł nie podoba, wolę mieć kuchnię i salon osobno. Myślę, że mam na tyle duże mieszkanie, że nie muszę go poszerzać wizualnie przez łącznie dwóch pomieszczeń. Natomiast bardzo lubię zmieniać wystrój swoich wnętrz i tak ostatnio kupiłem sobie do salonu nową konsolę industrialną.
mpire
Posty: 230
Rejestracja: pt lis 24, 2017 3:11 pm

Re: Kuchnia z salonem - tak czy nie?

Post autor: mpire »

Jasne, dlaczego nie – żeby kuchnia pełniła swoją rolę, musisz ją jednak odpowiednio wyposażyć. To nie jest takie trudne, jak mogłoby się wydawać.
Adiczek21q
Posty: 3
Rejestracja: pt paź 11, 2019 4:12 pm

Re: Kuchnia z salonem - tak czy nie?

Post autor: Adiczek21q »

Ja u siebie w mieszkaniu mam połączoną kuchnię z salonem i uważam, że wygląda to naprawdę świetnie. Pomimo tego, że to dwa różne światy jakoś idealnie się dopełniają. Salon inaczej mam urządzony, np. mam kilka plakatów artystycznych. Natomiast kuchnię raczej mam w stylu surowym :)
Budjust
Posty: 8
Rejestracja: pn sty 07, 2019 10:41 am

Re: Kuchnia z salonem - tak czy nie?

Post autor: Budjust »

Mnie się bardzo podoba takie rozwiązanie :D! Sporo moich znajomych ma takie rozwiązania.
Ruddzia
Posty: 83
Rejestracja: wt paź 08, 2019 5:15 am

Re: Kuchnia z salonem - tak czy nie?

Post autor: Ruddzia »

Na pewno będzie to ciekawe rozwiązanie i jak dla mnie bardzo wygodne. Sporo osób stawia na tego typu aranżacje w swoich domach, mieszkaniach.
inbud
Posty: 50
Rejestracja: śr sie 21, 2019 5:49 pm

Re: Kuchnia z salonem - tak czy nie?

Post autor: inbud »

Jeśli kuchnia musi być połączona z salonem to na pewno trzeba wybrać odpowiednie szafy. W takiej będzie można zmieścić wszystkie akcesoria kuchenne, przetwory. Wykorzystanie powierzchni w kuchni to podstawa. Większość rzeczy musi być schowana w takiej szafie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kuchnie - wystrój i wyposażenie”