Płytki do mieszkania

Pomysły na wykończenie wnętrz domów lub mieszkań. Wymiana doświadczeń. Pomysły jak efektownie i funkcjonalnie zaprojektować wnętrze.
KarolinaFeq
Posty: 3
Rejestracja: ndz lip 14, 2019 12:13 pm

Płytki do mieszkania

Post autor: KarolinaFeq »

Cześć,

Jakie macie położone płytki u siebie w mieszkaniu? A może macie coś innego?
Szukam inspiracji, ponieważ niedługo chciałabym zmienić wystrój większości mojego mieszkania
PiotrNq
Posty: 3
Rejestracja: ndz sie 18, 2019 9:09 pm

Re: Płytki do mieszkania

Post autor: PiotrNq »

Hej,

Ja u siebie na podłogach w kuchni oraz łazience mam płytki ceramiczne, kupowaliśmy je w sklepie in360.
W salonie i pokojach mamy panele. Dodatkowo na niektórych ścianach mamy położone cegły, które nadają ładny i ciekawy klimat wszystkim pomieszczeniom :)
inbud
Posty: 50
Rejestracja: śr sie 21, 2019 5:49 pm

Re: Płytki do mieszkania

Post autor: inbud »

Płytki ceramiczne na pewno będą solidniejsze i teraz raczej na takie się stawia. Dobrej jakości produkt będzie też ładnie się prezentował. Sami kładziecie płytki u siebie w mieszkaniu?
Anulka122q
Posty: 22
Rejestracja: pn wrz 02, 2019 6:47 am

Re: Płytki do mieszkania

Post autor: Anulka122q »

Jeśli zależy Ci na trwałym materiale, który dodatkowo pięknie się prezentuje polecam glazurę marki Domino. Sama ostatnio stałam przed wyborem odpowiednich płytek do łazienki i zdecydowałam się na jedną z ich kolekcji. Bogata kolorystyka zarówno płytek podłogowych jak i ściennych sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.
loca89
Posty: 115
Rejestracja: pt lut 01, 2019 10:59 am

Re: Płytki do mieszkania

Post autor: loca89 »

A ja też właśnie znalazłam bardzo fajny sklep z płytkami i nie mogę powiedzieć, bo mają tam stylowe, porządne płytki. Także, tak... Zdecydowanie warto tam zajrzeć. Mnie się spodobały przykładowo Portman Gris Gayafores. Wyglądają naprawdę oryginalnie.
abvero1q
Posty: 65
Rejestracja: czw sie 15, 2019 12:56 pm

Re: Płytki do mieszkania

Post autor: abvero1q »

Mi bardzo podobają się płytki ceramiczne, takie które imitują drewno. Moim zdaniem jest to coraz bardziej popularne i jak czytam na blogach o pomysłach na aranżację to faktycznie tego rodzaju płytki są często wybierane. Co o tym sądzicie?
Pipi
Posty: 280
Rejestracja: wt lip 24, 2018 7:25 pm

Re: Płytki do mieszkania

Post autor: Pipi »

My długo zastanawialiśmy się nad wyborem płytek do naszego mieszkania. W końcu zdecydowaliśmy się zamówić płytki Lea. Zarówno mi jak i mojemu mężowi bardzo wpadły one w oko. Nie żałujemy tego wyboru, bo teraz płytki pięknie prezentują się w naszym mieszkaniu ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Projektowanie i aranżacja wnętrz”