Pomysł na sufit

Pomysły na wykończenie wnętrz domów lub mieszkań. Wymiana doświadczeń. Pomysły jak efektownie i funkcjonalnie zaprojektować wnętrze.
paulaq
Posty: 77
Rejestracja: wt maja 15, 2018 7:22 pm

Pomysł na sufit

Post autor: paulaq »

Szukam pomysłu na to, jak odpowiednio zaaranżować sufit w mieszkaniu. Co polecacie? Ja rozważam zakup paneli sufitowych. Bardzo podoba mi się ten efekt, a mieszkanie wygląda wtedy na bardzo przytulne. Widziałam takie rozwiązanie u swoich znajomych i dlatego wpadło mi w oko. Chyba że wy jesteście w stanie mi coś jeszcze polecić?
loca89
Posty: 115
Rejestracja: pt lut 01, 2019 10:59 am

Re: Pomysł na sufit

Post autor: loca89 »

No, skoro Ci się to podoba. No, to najlepiej postawić na taką opcję. Bo w sumie podwieszane sufity też ciekawie można zaaranżować. Możesz tworzyć ich dowolny kształt, podwieszać stopniami dodając światła.
anitka
Posty: 118
Rejestracja: wt sty 30, 2018 9:39 pm

Re: Pomysł na sufit

Post autor: anitka »

Może po prostu pomalować sufit? Podstawa to by mieć odpowiednie narzędzia, dobrą farbę i stosować się do prawidłowej techniki malowania a wyjdzie dobrze. Nie trzeba wcale zatrudniać malarzy ;)
Kkmaa21
Posty: 64
Rejestracja: czw mar 28, 2019 2:36 pm

Re: Pomysł na sufit

Post autor: Kkmaa21 »

Warto też pomyśleć o pasku nad sufitem, zerknijcie na takie rozwiązanie. Zawsze można się w jakiś sposób zainspirować i przenieść coś na swoje domowe wnętrze.
kewa3939qq
Posty: 34
Rejestracja: wt sty 28, 2020 5:07 pm

Re: Pomysł na sufit

Post autor: kewa3939qq »

Sufit musieliśmy porządnie pomalować. Za sprawą PAGAT oraz ich agregatów udało nam się uzyskać porządany efekt. Bardzo się ciesze, że zrealizowaliśmy ten plan.
morgo
Posty: 127
Rejestracja: czw sie 30, 2018 5:06 pm

Re: Pomysł na sufit

Post autor: morgo »

Sufi warto zawsze malować na jasny kolor. Bardzo dobrze sprawdza się biała farba i wszystkie pastele. Możecie sobie na przykład sprawdzić farby BECKERS DESIGNER COLOUR . Jest wiele różnych kolorów do wyboru. Przede wszystkim zawsze należy stawiać na jakość i profesjonalne rozwiązania, aby sufit pięknie wyglądał przez wiele lat.
sansaq
Posty: 12
Rejestracja: pt sty 17, 2020 9:47 am

Re: Pomysł na sufit

Post autor: sansaq »

Ja postawiłam na nowoczesność i zainstalowałam w salonie sufit podwieszany.Efekt wyszedł świetny. Wam też polecam takie rozwiązanie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Projektowanie i aranżacja wnętrz”