Rolety materiałowe

Pomysły na wykończenie wnętrz domów lub mieszkań. Wymiana doświadczeń. Pomysły jak efektownie i funkcjonalnie zaprojektować wnętrze.
Mikrusq
Posty: 28
Rejestracja: czw paź 11, 2018 11:19 am

Rolety materiałowe

Post autor: Mikrusq »

hej, szukam firmy, która wykonuje rolety tekstylne na wymiar. Możecie podrzucic namiary na jakiegoś taniego producenta?
Mateusz79q
Posty: 105
Rejestracja: sob sty 07, 2017 8:47 am

Re: Rolety materiałowe

Post autor: Mateusz79q »

Jesli masz okna niewymiarowe albo chcesz po prostu bardzo dobrze dopasować rolety to faktycznie rolety materiałowe na wymiar sa dobrym rozwiązaniem. Zerknij na ofertę firmy DecoDesign. Oni robią rolety na wymiar. Na ich stronie znajdziesz katalog z tkaninami. Rolety od nich są solidne a także bardzo proste w montażu. Do każdej dołączona jest instrukcja więc bez problemu zamontujesz je na oknach.
morgo
Posty: 127
Rejestracja: czw sie 30, 2018 5:06 pm

Re: Rolety materiałowe

Post autor: morgo »

Roletex sobie sprawdź. Oni są producentem rolet i zajmują się sprzedażą, więc ceny mają atrakcyjne. Poza tym wybór jest u nich spory.
loca89
Posty: 115
Rejestracja: pt lut 01, 2019 10:59 am

Re: Rolety materiałowe

Post autor: loca89 »

A mnie się wydaje, że takie rolety są całkiem spoko. Zobaczcie przykładowo te są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Świetnie się prezentują, ale tym samym ze względu na dobre mechanizmy sprawują się w praktyce naprawdę dobrze.
bob28
Posty: 188
Rejestracja: pn sty 14, 2019 7:32 pm

Re: Rolety materiałowe

Post autor: bob28 »

Lepiej będzie jak zakupisz rolety z oferty tego producenta Drutex. Mają świetne produkty w niskiej cenie i ogromny wybór o czym się przekonasz przeglądając ich oferty. Oprócz rolet możesz zakupić okna i drzwi wykonane z PVC, drewna czy też aluminium. Jako klient na pewno będziesz zadowolony z ich produktów.
Marko33q
Posty: 72
Rejestracja: wt lut 18, 2020 9:45 am

Re: Rolety materiałowe

Post autor: Marko33q »

Mamy XXI wiek, dzisiaj każdy powinien dobierać takie produkty, które najbardziej przypadną mu do gustu. Czuję, że dobrym wyborem będą żaluzje drewniane, już od dawna zyskują na popularności.
kobla
Posty: 4
Rejestracja: czw kwie 02, 2020 11:35 am

Re: Rolety materiałowe

Post autor: kobla »

Rolety to ciekawa opcja jednak mi się za bardzo nie podobają, stawiam jednak na klasyczne zasłony.. Według mnie prawdziwe zasłony dodają charakteru
robi1122q
Posty: 43
Rejestracja: wt kwie 23, 2019 3:23 pm

Re: Rolety materiałowe

Post autor: robi1122q »

Materiałowe rolety są w porządku ale przemyśl też inne opcje. Teraz w sklepach jest tak duży wybór ze naprawdę trudno jest się zdecydować na jedną opcję.
nina1990q
Posty: 161
Rejestracja: wt maja 15, 2018 1:59 pm

Re: Rolety materiałowe

Post autor: nina1990q »

Ja nie jestem wielką fanką rolet materiałowych. Dużo bardziej podobają mi się jednak żaluzje - i to te aluminiowe. Obecnie na rynku dostępne są żaluzje w najróżniejszych kolorach.
madmax12
Posty: 102
Rejestracja: pt kwie 26, 2019 6:46 pm

Re: Rolety materiałowe

Post autor: madmax12 »

Duży wybór tego typu rolet znajdziemy w salonie firmy Sobimex w Sosnowcu. Firma polecana jest ze względu za duży wybór rolet jak i szybkie terminy realizacji co w okresie jaki mamy obecnie ma dość duże znaczenie. Można liczyć na fachową obsługę, dzięki której wybierzemy odpowiedni rodzaj rolet do naszych okien.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Projektowanie i aranżacja wnętrz”