Inspiracje

Pomysły na wykończenie wnętrz domów lub mieszkań. Wymiana doświadczeń. Pomysły jak efektownie i funkcjonalnie zaprojektować wnętrze.
Abelardwasil4
Posty: 1
Rejestracja: śr paź 09, 2019 8:05 pm

Re: Inspiracje

Post autor: Abelardwasil4 »

A myśleliście kiedyś jakie dodatki wrzucicie do pokoju swojej pociechy? Mi się zdaje że wrzucę dywan dziecięcy z motylkiem, widziałem go w ofercie i bardzo mi się spodobał. Mojej żonie też się bardzo podobał.
maurycy12tq
Posty: 4
Rejestracja: pn paź 14, 2019 9:32 pm

Re: Inspiracje

Post autor: maurycy12tq »

Ja kupiłem kilka magazynów, w których były zdjęcia urządzonych wnętrz i dzięki temu znalazłem inspiracje
Kkmaa21
Posty: 64
Rejestracja: czw mar 28, 2019 2:36 pm

Re: Inspiracje

Post autor: Kkmaa21 »

Moim zdaniem ważną sprawą są też dekoracje ścienne. Najprostszym i chyba też najtańszym rozwiązaniem są fototapety. Teraz w sklepach mają tak ogromny wybór wzorów, że naprawdę można przebierać i przebierać. Każdy znajdzie odpowiednią dla swojego wnętrza.
Pala
Posty: 112
Rejestracja: wt sty 17, 2017 10:04 am

Re: Inspiracje

Post autor: Pala »

Jak ktoś szuka inspiracji, bo brakuje mu pomysłu, to warto poszukać w internecie jakichś tekstów, poradników i tym podobnych - można dzięki temu wpaść na naprawdę dobre rozwiązania :). Ja na przykład miałam ostatnio problem z dobraniem odpowiedniej farby, nie wiedziałam, na którą się zdecydować. Ostatecznie wybrałam farbę poliuretanową :).
klarkowskaqq
Posty: 33
Rejestracja: pn lut 11, 2019 8:14 pm

Re: Inspiracje

Post autor: klarkowskaqq »

Ja dużo inspiracji to zaciągnęłam z internetu. Lubię oglądać ładnie i z klasą urządzone wnętrza i zawsze chciałam żeby i u mnie tak było. Może za kilka lat to się spełni, ale na pewno będę chciała mieć te wszelkie dodatki od Almi decor, czyli świeczki, poduszki itp bo naprawde świetnie się prezentują.
Dwukropek1
Posty: 54
Rejestracja: pt wrz 27, 2019 9:50 am

Re: Inspiracje

Post autor: Dwukropek1 »

Właśnie chyba najlepiej czerpać pomysły z sieci. Ja przy urządzaniu mieszkania korzystałam z takich stron. Można znaleźć bardzo wiele pomysłów na kazde wnętrze. Na stronie przedstawione sa aranżacje pomieszczeń w różnych stylach więc każdy znajdzie to coś ciekawego dla siebie. Dzięki takim stronom nie trzeba tracić pieniędzy na architekta bo wszystko można zrobić samodzielnie.
olka221
Posty: 1
Rejestracja: czw lis 21, 2019 11:12 am

Re: Inspiracje

Post autor: olka221 »

klarkowska pisze:Ja dużo inspiracji to zaciągnęłam z internetu. Lubię oglądać ładnie i z klasą urządzone wnętrza i zawsze chciałam żeby i u mnie tak było. Może za kilka lat to się spełni, ale na pewno będę chciała mieć te wszelkie dodatki od Almi decor, czyli świeczki, poduszki itp bo naprawde świetnie się prezentują.
Co to ten Almi decor? Nigdy nie słyszałam. Napiszesz coś więcej? :D
Kkmaa21
Posty: 64
Rejestracja: czw mar 28, 2019 2:36 pm

Re: Inspiracje

Post autor: Kkmaa21 »

A co sądzicie o takich dekoracjach 3D ? Podobają się Wam? Ja myślę o remoncie w domu i właśnie szukam pomysłów i inspiracji. Chcę postawić na dodatki właśnie, bo aktualnie moje wnętrza są takie dość ponure.
czosnekwrg
Posty: 96
Rejestracja: wt lis 26, 2019 2:25 pm

Re: Inspiracje

Post autor: czosnekwrg »

Ostatnio zainspirowało mnie wnętrze mieszkania znajomej - panował tam prześliczny zapach. Zapytałam, jak to możliwe i w jaki sposób to wypaliło. Poleciła mi inwestycję w esencje zapachowe. Odświeżacze i zawieszki w tym stylu potrafią znacznie poprawić zapach panujący w pomieszczeniu.
Mannia1q
Posty: 116
Rejestracja: wt paź 29, 2019 6:19 am

Re: Inspiracje

Post autor: Mannia1q »

Mnie zainspirował dom znajomego, w którym znajdowała się Sauna. Nie ulegało wątpliwości, iż powinna zagościć również i w naszym domu :P Tak też się stało ibokazała się absolutnym strzałem w 10. Korzystanie z niej bardzo mnie relaksuje!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Projektowanie i aranżacja wnętrz”