łózko do sypialni

Boloq
Posty: 29
Rejestracja: wt paź 25, 2016 7:29 pm

łózko do sypialni

Post autor: Boloq »

Co myślicie o łóżku drewnianym do sypialni. Kolega kupował niedawno i jest bardzo zadowolony z wygodny i komfortu użytkowania. Jakie są wasze spostrzeżenia ?
Mateusz79q
Posty: 105
Rejestracja: sob sty 07, 2017 8:47 am

Re: łózko do sypialni

Post autor: Mateusz79q »

To są takie tradycyjne łózka - można je dostać praktycznie w każdym sklepie meblowym - może nie 'naziemnym', ale internetowym - na pewno. A co jeśli ktoś stawia na coś bardziej eleganckiego i oryginalnego?
Pala
Posty: 112
Rejestracja: wt sty 17, 2017 10:04 am

Re: łózko do sypialni

Post autor: Pala »

Sama zastanawiam się nad kupieniem jednego z nich, bo moje obecne łózko nie pasuje do aranżacji sypialni a także nie jest zbyt wygodne i przede wszystkim jest za małe.
mpire
Posty: 230
Rejestracja: pt lis 24, 2017 3:11 pm

Re: łózko do sypialni

Post autor: mpire »

Ja sama rozglądam się teraz za materacem do naszej sypialni, a może od razu wymienię łóżko :D
anitka
Posty: 118
Rejestracja: wt sty 30, 2018 9:39 pm

Re: łózko do sypialni

Post autor: anitka »

Tego sklepu nie znam, swój materac brałam razem z łóżkiem. Kieszeniowy, bardzo wygodny. Narzeczony ma problemy z kręgosłupem, a też sobie chwali
mpire
Posty: 230
Rejestracja: pt lis 24, 2017 3:11 pm

Re: łózko do sypialni

Post autor: mpire »

W sypialni bardzo dobrym rozwiązaniem jest łóżko z solidnego drewna bukowego, niedawno mój brat zamawiał takie łóżko, gdzie mieli duży wybór i spodobało mu się jedno szczególnie. I powiem wam że robi wrażenie, widać że posłuży długie lata, sam myślę czy nie kupić do siebie takiego.
greblas39q
Posty: 33
Rejestracja: pt paź 13, 2017 9:58 am

Re: łózko do sypialni

Post autor: greblas39q »

Samo łóżko to nie wszystko, głównym jego elementem jest materac. Jeśli na przykład potrzebny jest wam materac 90x200 polecam taki piankowy.
Kkmaa21
Posty: 64
Rejestracja: czw mar 28, 2019 2:36 pm

Re: łózko do sypialni

Post autor: Kkmaa21 »

Samo łóżko to tak naprawdę kwestia gustu, wystroju, najważniejszy jest materac. :)
Adda2
Posty: 4
Rejestracja: sob maja 04, 2019 3:22 pm

Re: łózko do sypialni

Post autor: Adda2 »

Koniecznie musi być wygodne i dobre dla Twoich pleców, aby się dobrze wysypiać :)
Mia32q
Posty: 28
Rejestracja: pn maja 13, 2019 7:13 pm

Re: łózko do sypialni

Post autor: Mia32q »

Odpowiednie łóżko jest bardzo ważne. Niemniej jednak o komforcie snu decyduje przede wszystkim materac. :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sypialnie - wystrój i wyposażenie”