Wasze telefony komórkowe

Dyskusje na różne tematy, nie koniecznie budowlane.
blanka
Posty: 21
Rejestracja: ndz cze 19, 2016 5:08 pm

Wasze telefony komórkowe

Post autor: blanka »

Jakie modele poelcacie? Na co zwracacie uwagę wybierając telefon? Jesteście użytkownikami abonamentu, mixa czy może cenicie startery pre-paid?
Umowa zaraz mi się kończy a nie mam zielonego pojęcia na co zwrócić uwage.
rainbow
Posty: 33
Rejestracja: pt cze 17, 2016 2:34 pm

Re: Wasze telefony komórkowe

Post autor: rainbow »

Jestem wierna nadgryzionemu jabłku :-) Mam iphona i nie zamienilabym go na nic innego. Jest kompatybilny z wszystkimi urzadzeniami, dziala szybko i nie zacina sie. :) Przede wszystkim odpowiedz sobie na pytanie : do jakich celow uzywasz telefonu? Z jakich funkcji korzystasz najczesciej? Porownaj tez oferty roznych operatorow i wybierz ta najkorzystniejsza dla siebie. Ja mam abonament na firme ;)
mademoiselle
Posty: 21
Rejestracja: sob cze 18, 2016 11:31 am

Re: Wasze telefony komórkowe

Post autor: mademoiselle »

Uzywam samsunga. Jestem zadowolona, ale telefon sluzy mi do dzwonienia i pisanai smsow. Czasami cos na szybko przejrze w internecie. Jak widac wymagajcym uzytkownikiem nie jestem :) o iphonie slyszalam kontrowersyjne opinie. Ponoc albo sie kocha albo nienawidzi. :) Najlepiej by bylo jakbys obmacała sobie i zobaczyła co Ci bardziej odpowiada. Ja mam mixa - nie lubie rachunkow ;-)
Makumba18
Posty: 3
Rejestracja: pt paź 20, 2017 11:07 pm

Re: Wasze telefony komórkowe

Post autor: Makumba18 »

Alcatel one touch here :D
miroos93
Posty: 3
Rejestracja: pn paź 23, 2017 11:40 am

Re: Wasze telefony komórkowe

Post autor: miroos93 »

Ja się przekonałem po kilku tygodniach do iphone v6
Ostatnio zmieniony wt paź 31, 2017 3:36 pm przez miroos93, łącznie zmieniany 1 raz.
Olciak29
Posty: 3
Rejestracja: czw paź 26, 2017 1:26 pm

Re: Wasze telefony komórkowe

Post autor: Olciak29 »

Ja posiadam Samsunga J5, podstawowy telefon ale sprawujew się świetnie
Gertyn
Posty: 1
Rejestracja: wt lis 14, 2017 1:47 am

Re: Wasze telefony komórkowe

Post autor: Gertyn »

Ja mam Iphona 5 ;)
cedarq
Posty: 54
Rejestracja: wt cze 26, 2018 5:03 pm

Re: Wasze telefony komórkowe

Post autor: cedarq »

Dzisiaj telefon - niezależnie od marki - jest trochę jak komputer PC. Przechowujemy w nim mnóstwo cennych informacji i danych. Także poufnych. Warto więc telefon zabezpieczyć na wypadek utraty - zgubienia, kradzieży. W łatwy sposób można to zrobić korzystając z aplikacji mobilnej Bezpieczny Telefon od mySafety. Jest wersja płatna, ale też darmowa. W dużym skrócie dzięki niej oznaczamy nasz telefon i nadajemy mu tożsamość. Dzięki temu łatwiejsza jest procedura zwrotu sprzętu i blokada danych przed wpadnięcie w niepowołane ręce.
Mateusz79q
Posty: 105
Rejestracja: sob sty 07, 2017 8:47 am

Re: Wasze telefony komórkowe

Post autor: Mateusz79q »

Najlepiej sobie znalezc idealny smartfon na porownywarce telefonow komórkowych. Mozna tam okreslic jakie nas interesuja parametry telefonu i w ciagu kilku sekund otrzymujemy kilkadziesiat modeli, ktore spelniaja te wymagania. Proste i skuteczne i co wazne - darmowe.
Boloq
Posty: 29
Rejestracja: wt paź 25, 2016 7:29 pm

Re: Wasze telefony komórkowe

Post autor: Boloq »

Mnie ostatnio mój samsung zrobił psikusa i musiałem skorzystać z serwisu. Szybko i konkretnie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”