Fotowoltaika

Budowa domów energooszczędnych. Przepisy dotyczące domów energooszczędnych. Przydomowe oczyszczalnie, elektrownie wiatrowe, panele słoneczne.
sarakolo1

Re: Fotowoltaika

Post autor: sarakolo1 »

Długo wahaliśmy się z mężem nad decyzją o montażu paneli fotowoltaicznych, ale po dwóch latach wiemy, ze ta decyzja była najlepszą jaką mogliśmy podjąć
marcin1111

Post autor: marcin1111 »

Potwierdzam, instalacja fotowoltaiczna to niezależność energetyczna i maksymalne obniżenie kosztów utrzymania domu. Montażem i pomocą w uzyskaniu dotacji, w moim przypadku zajęła się firma i nie mam zarzutów.
miroslaw75q

Post autor: miroslaw75q »

Minusy są praktycznie niedostrzegalne, posiadam własną instalację od paru lat i jestem bardzo zadowolony!!!
Kamlukasz

Post autor: Kamlukasz »

Poczucie wolności z faktu produkcji własnej energii jest naprawdę satysfakcjonujące.
Gonzoq

Post autor: Gonzoq »

Też jestem zadowolony z paneli fotowoltaicznych. To konkretna oszczędność na rachunkach za prąd (nie boję się także podwyżek cen prądu, bo mało mnie dotkną), a poza tym ekologiczne posunięcie.
pela

Post autor: pela »

Polecam zlecić instalację fotowoltaiczną profesjonalistom - https://sundayenergy.pl/
Damien

Post autor: Damien »

My dostaliśmy dotacje z Gminy na montaż ogniw fotowoltaicznych. Póki co sprawdza się super :)
fiona

Post autor: fiona »

XTB ma wszystkie niezbędne warunki do działania tj. narzędzia, demo, analitykę. Tylko forex to nie jest zabawa. Nie wchodźcie na ten rynek, jeśli nie macie na jego temat wiedzy. Reszta na spokojnie do działania.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domy energooszczędne”