Fotowoltaika

Budowa domów energooszczędnych. Przepisy dotyczące domów energooszczędnych. Przydomowe oczyszczalnie, elektrownie wiatrowe, panele słoneczne.
sarakolo1
Posty: 4
Rejestracja: czw cze 25, 2020 8:57 pm

Re: Fotowoltaika

Post autor: sarakolo1 »

Długo wahaliśmy się z mężem nad decyzją o montażu paneli fotowoltaicznych, ale po dwóch latach wiemy, ze ta decyzja była najlepszą jaką mogliśmy podjąć
marcin1111
Posty: 5
Rejestracja: ndz cze 28, 2020 6:55 pm

Re: Fotowoltaika

Post autor: marcin1111 »

Potwierdzam, instalacja fotowoltaiczna to niezależność energetyczna i maksymalne obniżenie kosztów utrzymania domu. Montażem i pomocą w uzyskaniu dotacji, w moim przypadku zajęła się firma i nie mam zarzutów.
miroslaw75q
Posty: 4
Rejestracja: pn lip 27, 2020 10:56 am

Re: Fotowoltaika

Post autor: miroslaw75q »

Minusy są praktycznie niedostrzegalne, posiadam własną instalację od paru lat i jestem bardzo zadowolony!!!
Kamlukasz
Posty: 3
Rejestracja: śr lip 29, 2020 11:33 am

Re: Fotowoltaika

Post autor: Kamlukasz »

Poczucie wolności z faktu produkcji własnej energii jest naprawdę satysfakcjonujące.
Gonzoq
Posty: 11
Rejestracja: ndz maja 26, 2019 9:11 am

Re: Fotowoltaika

Post autor: Gonzoq »

Też jestem zadowolony z paneli fotowoltaicznych. To konkretna oszczędność na rachunkach za prąd (nie boję się także podwyżek cen prądu, bo mało mnie dotkną), a poza tym ekologiczne posunięcie.
Damien21
Posty: 13
Rejestracja: śr lip 29, 2020 11:41 am

Re: Fotowoltaika

Post autor: Damien21 »

My dostaliśmy dotacje z Gminy na montaż ogniw fotowoltaicznych. Póki co sprawdza się super :)
validdo03
Posty: 1
Rejestracja: wt gru 12, 2023 1:02 pm

Re: Fotowoltaika

Post autor: validdo03 »

Samemu to jest dużo pracy, może jedynie na początku da się to robić z powodzeniem. Dlatego ja polecam się zgłosić do profesjonalistów
------------------------
https://www.swiat-obrazow.pl/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domy energooszczędne”