Domek letniskowy

Domy z bali, z drewna oraz z prefabrykatów.
rafcio007
Posty: 3
Rejestracja: ndz cze 19, 2016 2:26 pm

Domek letniskowy

Post autor: rafcio007 »

Mam dzialke w bardzo urokliwej okolicy. Coraz powazniej mysle o postawieniu tam domku letniskowego.
W mojej glowie klebi sie tysiac pytan :
1. Lepiej budowac samemu czy skorzystac z oferty firmy, ktora przygotuje taki domek pod klucz?
2. Jaki moze byc koszt wybudowania 100 metrowego domku? Zakladamy, ze nie wymagam nie wiadomo czego :D ;)
3. Spotkalam sie z pojeciem : domek kanadyjski. Czy znajde tu uzytkownikow takowych domkow?
rainbow
Posty: 33
Rejestracja: pt cze 17, 2016 2:34 pm

Re: Domek letniskowy

Post autor: rainbow »

Pośrednio w temacie, ale poczytaj o domkach kanadyjskich bo ich na temat chodzą prawdziwe legendy :-). Nie mogę się ustosunkować bo namacalnie kontaktu nie miałam. Co do punktu pierwszego : warto zapoznać się z ofertami jakich pełno na rynku. Rozpisz sobie cały plan budowy wraz z kosztami i porównaj która opcja jest bardziej atrakcyjna
zwariowanaona
Posty: 3
Rejestracja: sob wrz 22, 2018 7:44 pm

Re: Domek letniskowy

Post autor: zwariowanaona »

lepiej skorzystać z prefabrykowanych.
llilly1
Posty: 6
Rejestracja: pn gru 03, 2018 10:18 am

Re: Domek letniskowy

Post autor: llilly1 »

Ja jestem zdania że lepiej samemu, zrobić jak chcesz i z własnych środków.
tauriel
Posty: 13
Rejestracja: pt gru 07, 2018 2:55 pm

Re: Domek letniskowy

Post autor: tauriel »

Generalnie jestem przeciwna budowaniu we własnym zakresie - no chyba, że mamy znajomych z różnych branż budownictwa, którzy pomogą w realizacji naszych planów. Wolałabym jednak zdać się na specjalistów w tej dziedzinie, nawet jeśli chodzi o budowę domków letniskowych - które powstają w tej samej technologii budowania, co mieszkalne. Wszystko jedno czy będą drewniane czy nie, zasady stawiania czy ocieplania są identyczne. Generalnie proponuję poszukać kilku firm z twojej okolicy, którzy wykonują zlecenia na budowę domów letniskowych i porównała ich oferty. Tak będzie najbezpieczniej.
annettaa
Posty: 3
Rejestracja: śr gru 19, 2018 8:22 am

Re: Domek letniskowy

Post autor: annettaa »

Jakiej wielkości są wasze domki letniskowe?
mpire
Posty: 230
Rejestracja: pt lis 24, 2017 3:11 pm

Re: Domek letniskowy

Post autor: mpire »

Ja mam malutki, 4x5 m, ale można wypocząć ;)
Waldemar Basikq
Posty: 5
Rejestracja: pn sty 28, 2019 8:52 pm

Re: Domek letniskowy

Post autor: Waldemar Basikq »

Jeśli się znasz na budowie to myślę że najlepszą opcją będzie samemu :) Pozdrawiam
silesiana
Posty: 3
Rejestracja: czw mar 21, 2019 10:20 pm

Re: Domek letniskowy

Post autor: silesiana »

Marzy mi się taki domek letniskowy, niestety, na razie mnie na niego nie stać :( Mam nadzieję, że kiedyś się dorobię.
loca89
Posty: 115
Rejestracja: pt lut 01, 2019 10:59 am

Re: Domek letniskowy

Post autor: loca89 »

No, tak... Domek letniskowy to fajna sprawa. A wiecie co warto byłoby wdrążyć w taki domek? Instalację elastycznych paneli słonecznych. W ten sposób nie musielibyście się martwić o prąd. Gdziekolwiek chcielibyście postawić taki domek. Myślę, że to bardzo fajne rozwiązanie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domy drewniane, prefabrykowane”