drzwi

Drzwi zewnętrze i wewnętrze, okna fasadowe, dachowe, drzwi garażowe.
Waldemar Basikq
Posty: 5
Rejestracja: pn sty 28, 2019 8:52 pm

drzwi

Post autor: Waldemar Basikq »

Gdzie kupić jakieś tanie solidne drzwi ?
kaszek1q
Posty: 117
Rejestracja: pt gru 07, 2018 3:05 pm

Re: drzwi

Post autor: kaszek1q »

Jak szukasz bardzo dobrej jakości drzwi do swojego domu czy mieszkania to Mikea, powinien spełnić Twoje oczekiwania. Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że jest to super funkcjonalność i świetny design w jednym.
agrafka11q
Posty: 59
Rejestracja: sob mar 02, 2019 10:03 pm

Re: drzwi

Post autor: agrafka11q »

Jak jest dom lub mieszkanie i drzwi zamontowane, to do kompletu jeszcze dzwonka brakuje. Niby co tam dzwonek, ale to już nie są te sprzęciki co kiedyś. :shock:
sandra45q
Posty: 18
Rejestracja: śr kwie 04, 2018 7:20 pm

Re: drzwi

Post autor: sandra45q »

Ja polecam zapoznać się z ofertą firmy domdrewna mają bardzo duży wybór i super ceny co do materiałów drewnianych. Oferują również profesjonalny montaż. U mnie poszło błyskawicznie.
expert.okienny
Posty: 1
Rejestracja: pn mar 25, 2019 10:10 pm

Re: drzwi

Post autor: expert.okienny »

Tanie i solidne drzwi? Ale po co kupować dwie sztuki?... :) Zakup drzwi do mieszkania lub domu to inwestycja na lata, na której naprawdę nie warto oszczędzać. Często dołożenie kilkuset złotych może radykalnie poprawić komfort mieszkania - lepiej zabezpieczyć dom przed włamaniem i wygłuszyć przed niepożądanymi odgłosami. W mieszkaniach najlepiej sprawdzają się drzwi stalowe z podwyższonymi właściwościami dźwiękochłonnymi (Rw od 40dB) oraz klasie antywłamaniowej RC2 lub RC3. W nowoczesnych domach jednorodzinnych coraz popularniejsze stają się energooszczędne drzwi aluminiowe, które na życzenie klienta wykonywane są co do centymetra, niczym garnitur szyty na miarę. Niezależnie od tego czy wymieniasz drzwi w starym bloku wielorodzinnym czy planujesz budowę wielkiej willi - pamiętaj, że wybór drzwi zewnętrznych powinien iść w parze z profesjonalnym montażem i fachowym instalatorem.
Mateusz79q
Posty: 105
Rejestracja: sob sty 07, 2017 8:47 am

Re: drzwi

Post autor: Mateusz79q »

To fakt, że tanie i solidne nie idzie za bardzo w parze. Można jednak kupić dobre drzwi w przystępnej cenie.
makrysze
Posty: 4
Rejestracja: wt gru 25, 2018 8:21 pm

Re: drzwi

Post autor: makrysze »

Ja do swojego domu wybrałam drzwi TL/P10-s panel firmy Veyna. Wypełnienia drzwiowe z tej serii stanowią najbardziej luksusową grupę wypełnień, są ze świetlikiem co rozjaśnia mój ciemny przedpokój. Jednym słowem są genialne. Polecam do choćby przejrzenia oferowanych modeli.
Mikrusq
Posty: 28
Rejestracja: czw paź 11, 2018 11:19 am

Re: drzwi

Post autor: Mikrusq »

Obecnie wybór drzwi jest bardzo duży. Nie zależnie od tego jakie drzwi wybierzecie warto zastanowić się nad dokupieniem jakiejś dobrej wkładki do zamków. Niektóre drzwi nie mają w pakiecie zamków antywłamaniowych dlatego dla własnego bezpieczeństwa warto wymienić zamek na lepszy.
Postzunia
Posty: 186
Rejestracja: pt gru 14, 2018 9:17 am

Re: drzwi

Post autor: Postzunia »

Jeśli poszukujesz drzwi wejściowych które wytrzymają przez lata to polecam się zapoznać z ofertą producenta drzwi drewnianych Art-TOM. Mają w ofercie wiele modeli w atrakcyjnych cenach a jako producent z wieloletnim doświadczeniem gwarantują wysoką jakość.
budrys
Posty: 51
Rejestracja: wt paź 09, 2018 6:49 pm

Re: drzwi

Post autor: budrys »

Wybór drzwi jest bardzo duży, ja już tyle modeli widziałam że szczerze to jestem nie zdecydowana, nie wiem czy ja mam jakieś wymagania albo te drzwi są nie w moim typie, nic mi się nie podobają. Widziałam też nawet drzwi wewnątrzklatkowe nie wiem czy będą pasować do domu dwurodzinnego, połączonego że mamy wspólne wejście.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Okna i drzwi”