Jakie okna zamówić

Drzwi zewnętrze i wewnętrze, okna fasadowe, dachowe, drzwi garażowe.
mpire

Jakie okna zamówić

Postautor: mpire » czw gru 27, 2018 4:03 pm

Jakie okna zamówić do domu? Co polecacie? Podobają mi się okna producenta z Katowic, tutaj https://okna-internorm.pl/ możecie sprawdzić co mają, myślę że tam zamówię bo wybór jest duży no i ludzie chwalą ich okna za energooszczędność i jakość wykonania. Ktoś tam może zamawiał?
Kuba Chomiak

Re: Jakie okna zamówić

Postautor: Kuba Chomiak » pt lut 08, 2019 11:23 am

Żeby kupić najlepsze okna w rozsądnej cenie trzeba się trochę przygotować. Sprawdź zatem jakie są najważniejsze parametry okien na jakie cechy zwracać uwagę :)
sylwekkielce

Re: Jakie okna zamówić

Postautor: sylwekkielce » śr maja 15, 2019 5:11 pm

Kuba masz 100% rację. Ja prawie kupiłem okna od znajomego, który nie wiedział o co chodzi z parametrami. Kurczę przecież to mega ważne. Kolega już wziął pomiary i zaczął wyceniać nam okna ale poszliśmy z żoną z ciekawości do salonu Oknoplastu bo akurat przechodziliśmy i chyba było nam to pisane by tam wejść. Sprzedawca poinformował nas o wszystkim, o parametrach, o technologiach jakie oni oferują, aby okna były szczelne i służyły na lata. O tym jakie testy okna przechodzą zanim są sprzedawane. Z ciekawości poprosiliśmy ich o wycenę i Oknoplast dał nam porównywalną cenę, nieco wyższą ale za jaką jakość. Oglądaliśmy okna na które ostatecznie się zdecydowaliśmy czyli Koncept, jak są zbudowane i niestety ale za okna od naszego kolegi musieliśmy podziękować. Obraził się na nas... Ale no co zrobić. Dla mnie ważne jest by inwestować w porządne rzeczy. Mamy okna z Oknoplastu i 7 lat gwarancji na stolarkę. To dość długi okres.