Znaleziono 56 wyników

autor: morgo
pn lip 08, 2019 8:46 pm
Forum: Hyde Park
Temat: Zaległy czynsz mieszkanie komunalne Poznań
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 7

Zaległy czynsz mieszkanie komunalne Poznań

Czy ktoś się orientuje w kwestiach zaległych czynszów w Poznaniu ? Czy zostały umorzone czy co się stało z nimi? Nie odzywają się do mnie od jakiegoś czasu i nie wiem czy zaatakują znienacka czy jak? Czy to się jakoś samo umorzyło?
autor: morgo
śr lip 03, 2019 8:57 pm
Forum: Hyde Park
Temat: Jak ubrać się tanio i modnie?
Odpowiedzi: 27
Odsłony: 899

Re: Jak ubrać się tanio i modnie?

Na pewno trzeba zawsze dobrze rozejrzeć się w sklepach online. Można tam trafić na naprawdę wiele okazji, dzięki temu można sporo zaoszczędzić. Tutaj https://butymodne.pl/trampki-damskie-bialo-czerwone-bo-1-red-butymodne-biale-i52887.html np. są ciekawe i niedrogie buty. Sklep ma wiele takich ciekaw...
autor: morgo
pn lip 01, 2019 9:10 pm
Forum: Hyde Park
Temat: Bóle stawów
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 448

Re: Bóle stawów

A próbowaliście już jak działa Voltaren Max ? Tutaj https://www.apteka-oliwna.pl/voltaren-max-zel-50g można sobie o nim poczytać. Jest to ciekawe i praktyczne rozwiązanie, ponieważ działa tylko w miejscu bólu. Niewątpliwe można w ten sposób sobie pomóc. Wszelkie tabletki w takich sytuacjach nie zaws...
autor: morgo
pt cze 28, 2019 8:40 pm
Forum: Hyde Park
Temat: Sprzęt agd
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 617

Re: Sprzęt agd

Zaopatrzyliście się już w frytkownice? Teraz nawet można kupić takie, w których można przygotowywać frytki bez tłuszczu. Tutaj https://www.sferis.pl/frytkownice-1903 warto sobie zerknąć. Sklep posiada różnorodne rozwiązania w tym zakresie. Poza tym mają tam również w ofercie również inny sprzęt.
autor: morgo
czw maja 30, 2019 8:48 pm
Forum: Projektowanie ogrodów
Temat: O tym jak zagospodorować taras
Odpowiedzi: 30
Odsłony: 2710

Re: O tym jak zagospodorować taras

Na pewno warto zainwestować w dobrej jakości markizy, które ochronią taras przed słońcem. W ten sposób można komfortowo wypoczywać czy też spędzać czas z rodziną lub znajomymi. Tutaj https://www.markizy-poznan.pl jest wiele ciekawych rozwiązań dopasowanych do konkretnych potrzeb.
autor: morgo
czw maja 30, 2019 8:46 pm
Forum: Okna i drzwi
Temat: drzwi
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 600

Re: drzwi

Kompleksowa oferta, jeśli chodzi o drzwi (ale nie tylko) znajduje się tutaj http://www.e-lazur.pl . Salon oferuje drzwi do mieszkań i domów. Jest to ciekawe miejsce, w którym można zaopatrzyć się przede wszystkim podczas budowy czy remontu. Warto zawsze stawiać na jakość w dobrej cenie.
autor: morgo
czw maja 30, 2019 8:43 pm
Forum: Hyde Park
Temat: Hala stalowa – komu ją zlecić?
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 1214

Re: Hala stalowa – komu ją zlecić?

Budowa hali powinna być wykonywana przez profesjonalistów. To jest podstawa. Taki obiekt powinien być przede wszystkim dopasowany do konkretnych potrzeb. Czy to ma być stalowa konstrukcja? To kwestia konkretnych potrzeb. Tutaj http://www.plytbud.pl jest namiar na firmę, która wykonuje takie obiekty.
autor: morgo
czw maja 30, 2019 8:40 pm
Forum: Hyde Park
Temat: Program dla przychodni
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 83

Re: Program dla przychodni

Specjalistyczne rozwiązania dopasowane do konkretnych potrzeb znajdziecie tutaj http://www.ideal.pl . Firma zaopatruje firmy w komputery oraz zajmuje się np. wyposażeniem serwerowni. Poza tym oferują również wyposażenie serwerowni. Na ich stronie znajdziecie kompleksowe informacje na ten temat.
autor: morgo
sob kwie 27, 2019 8:28 pm
Forum: Sypialnie - wystrój i wyposażenie
Temat: Rolety
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 1263

Re: Rolety

Sporo różnych rozwiązań ma Roletex. Oferują rolety dzień i noc, rzymskie, a także mają plisy. Jestem zdania, że warto wybierać takie, które są praktyczne i pasują do wnętrza.
autor: morgo
pt kwie 26, 2019 8:38 pm
Forum: Hyde Park
Temat: Jakie mieszkanie kupić?
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 468

Re: Jakie mieszkanie kupić?

W Łodzi przy Księżym Młynie powstaje ciekawa inwestycja. Tutaj https://www.przedzalniana64.pl są szczegóły. Deweloper zadbał o wszystko, nawet o zagospodarowaniu dachu. Niedaleko jest park im. J. Kilińskiego i tereny rekreacyjne. Poza tym w okolicy jest galeria i centrum handlowe, a także restauracj...