Znaleziono 68 wyników

autor: morgo
pt wrz 06, 2019 6:48 pm
Forum: Ogrzewanie domu i mieszkania
Temat: jaki kominek wybrać.
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 830

Re: jaki kominek wybrać.

Spójrzcie sobie na kominki Katowice. Myślę, że każdy może z powodzeniem znaleźć coś dla siebie. Wybór jest spory. Firma od lat działa na rynku oferując profesjonalne rozwiązania. Na pewno dobre jest to, że do każdego projektu podchodzą indywidualnie. Niewątpliwie mają duże doświadczenie.
autor: morgo
pt sie 30, 2019 5:53 pm
Forum: Hyde Park
Temat: Firma budowlana
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 558

Re: Firma budowlana

Kojarzycie firmę Total Sec ? Oni zajmują się przede wszystkim realizacjami fit out . Taki kompleksowy remont jest dobrym rozwiązaniem, zwłaszcza, że wykonuje go jedna firma. Nie trzeba więc zgrywać terminów. Tutaj https://totalsec.pl/kontakt/ jest namiar na nich. Oni zajmują się realizacjami fit out...
autor: morgo
pt sie 30, 2019 3:33 pm
Forum: Własna firma
Temat: Wyposażenie firmy
Odpowiedzi: 57
Odsłony: 4206

Re: Wyposażenie firmy

Na pewno należy zainwestować w dobre jakości komputery. To jest podstawa. Muszą one jednak być dopasowane do potrzeb konkretnej firmy. Tutaj http://www.ideal.pl warto sobie zerknąć. Profesjonalnie zajmują się tego typu sprzętem i kompleksowo podchodzą do tematu.
autor: morgo
pt sie 30, 2019 3:31 pm
Forum: Hyde Park
Temat: Hala stalowa, komu zlecić jej budowę?
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 905

Re: Hala stalowa, komu zlecić jej budowę?

Doświadczenie w budowie obiektów wielkopowierzchniowych ma ta firma http://www.plytbud.pl . Warto przede przede wszystkim poczytać informacje na ich stronie. Poza tym uważam, że jak chcemy stawiać halę, to nie trzeba się skupiać tylko na halach stalowych. Trzeba sprawdzić różne rozwiązania.
autor: morgo
pt sie 30, 2019 3:25 pm
Forum: Okna i drzwi
Temat: Jakie okna zamówić
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 352

Re: Jakie okna zamówić

A tutaj http://www.e-lazur.pl już zaglądaliście? Jeśli nie, to warto sprawdzić sobie ofertę na okna, które oferują. Wybór jest naprawdę spory. Najlepiej poradzić się sprzedawcy przy wybierze, jeśli nie znamy się na tego typu produktach. Okna kupuje się na lata, więc powinny być dobrej jakości.
autor: morgo
pt sie 30, 2019 3:23 pm
Forum: Projektowanie ogrodów
Temat: O tym jak zagospodorować taras
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 3402

Re: O tym jak zagospodorować taras

Na pewno warte uwagi są markizy. Taras ma być bowiem miejscem relaksu, dlatego też należy w pełni zadbać o swój komfort. Tutaj https://www.markizy-poznan.pl jest namiar na firmę, która oferuje różnorodne markizy. Jest w czym wybierać. Markizy nie są drogie, a mogą przynieść naprawdę wiele korzyści.
autor: morgo
czw sie 29, 2019 9:15 pm
Forum: Hyde Park
Temat: Leczenie kręgosłupa
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 686

Re: Leczenie kręgosłupa

W Wieliczce jest CENTRUM TERAPII KRĘGOSŁUPA I CIEŚNI NADGARSTKA . Tam warto się wybrać. Wiele osób chwali panią Pruszkowską.
autor: morgo
śr sie 28, 2019 9:54 pm
Forum: Hyde Park
Temat: jaka brama
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 805

Re: jaka brama

Na pewno szeroką ofertę, jeśli chodzi o bramy garażowe ma Roletex . Oni od lat są na rynku, więc w przypadku konieczności skorzystania z gwarancji wiadomo, gdzie ich szukać. Na pewno nie znikną.
autor: morgo
śr sie 28, 2019 9:52 pm
Forum: Hyde Park
Temat: Nowe meble do biura
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 48

Re: Nowe meble do biura

Nowe meble niewiele zmienią, jeśli nie dopasujemy powierzchni biurowej do konkretnych potrzeb. Właśnie dlatego należy w pierwszej kolejności zdecydować się na fit out biura . Ta firma http://fitout.waw.pl wykonuje takie prace. Na stronie znajdziecie szczegóły. Można w ten sposób stworzyć funkcjonaln...
autor: morgo
śr sie 28, 2019 7:18 pm
Forum: Hyde Park
Temat: Jakie mieszkanie kupić?
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 765

Re: Jakie mieszkanie kupić?

Mam dylemat - lepiej kupić mieszkanie 2-pokojowe, czy 3-pokojowe? Chcemy się wreszcie wyprowadzić na swoje.Wstępnie mamy upatrzoną inwestycję Miasteczko Greenwood. Tutaj https://miasteczkogreenwood.pl/ jest stronka dewelopera. Pod względem lokalizacji, ceny i rozkładu pokoi to jest naprawdę spoko. 3...