Znaleziono 147 wyników

autor: pietrzak
śr wrz 11, 2019 2:04 pm
Forum: Hyde Park
Temat: Przeprowadzka w nowe miejsce
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 612

Re: Przeprowadzka w nowe miejsce

Generalnie jeśli chodzi o Przeprowadzki za granicę to polecam TDU. Jest to sprawdzona firma z Poznania, która dysponuje świetnym nowoczesnym sprzętem i wykwalifikowanymi pracownikami. Taka firma to skarb :) Wszystko zniosą, przewiozą i wniosą, a nawet zamontują! Czy to nie wygodne? :)
autor: pietrzak
śr wrz 04, 2019 2:35 pm
Forum: Hyde Park
Temat: Magazyn - Urządzenia i sprzęt do pracy
Odpowiedzi: 50
Odsłony: 1600

Re: Magazyn - Urządzenia i sprzęt do pracy

Sądzę, że w takiej sytuacji mogą Ci się też przydać najróżniejsze znaki BHP. Jedną z najistotniejszych kwestii jest ewakuacja - dlatego zainteresuj się taką kwestią jak znaki ppoż na stronie sklep.techemznaki.pl. Takich znaków wymagają także przepisy.
autor: pietrzak
śr wrz 04, 2019 2:13 pm
Forum: Hyde Park
Temat: Remont kuchni
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 50

Re: Remont kuchni

A czy instalację elektryczną też będziecie tam wymieniać? Bo elektryk oferuje fachowe usługi elektryczne w Gdańsku: http://www.elektryk-gdansk.pl. To świetny fachowiec, podczas remontu zdecydowałam się właśnie na jego pomoc.
autor: pietrzak
śr wrz 04, 2019 2:08 pm
Forum: Hyde Park
Temat: Wakacje
Odpowiedzi: 54
Odsłony: 2415

Re: Wakacje

Jeśli wybieracie się autem na wakacyjny wyjazd to musicie wiedzieć, jak przygotować swoje auto do takiej podróży. Na blogu http://robex-pomocdrogowa.pl/przygotowanie-samochodu-na-wyjazd-wakacyjny/ znajdziecie ciekawy artykuł na ten temat. Warto sobie poczytać.
autor: pietrzak
śr wrz 04, 2019 2:07 pm
Forum: Hyde Park
Temat: Wyjątkowy ogród
Odpowiedzi: 83
Odsłony: 1997

Re: Wyjątkowy ogród

Każdy ogród jest inny i przez to są one wyjątkowe. Warto jednak śledzić trendy i wiedzieć, co w danym sezonie jest na czasie jeśli chodzi o branżę ogrodniczą. Tego lata trzy style są najmodniejsze - boho, rustykalny i nowoczesny. O każdym z nich poczytacie na blogu Ogrodolandii: https://ogrodolandia...
autor: pietrzak
wt wrz 03, 2019 12:37 pm
Forum: Hyde Park
Temat: praca w domu
Odpowiedzi: 38
Odsłony: 1533

Re: praca w domu

Ja w tej chwili nie pracuję ale szukam opcji na zarobienie paru groszy bo muszę przyznać, że jest mi ciężko. Koleżanka opowiadała mi o takiej opcji jak pomysł na biznes w domu https://www.make-cash.pl i muszę przyznać, że poważnie biorę ją pod uwagę. Tym bardziej, że są różne możliwości na tego typu...
autor: pietrzak
pt sie 30, 2019 11:23 am
Forum: Hyde Park
Temat: Jakiego typu biznes jest najbardziej opłacalny?
Odpowiedzi: 32
Odsłony: 995

Re: Jakiego typu biznes jest najbardziej opłacalny?

Może produkcja? Warto o tym pomyśleć. Takie narzędzia potrzebne przy produkcji jak noże tnące ma w swojej ofercie firma Mix Graf. Zajrzyjcie na ich stronę https://www.mix-graf.pl/kontakt.html gdzie znajdziecie do nich kontakt.
autor: pietrzak
pt sie 30, 2019 11:01 am
Forum: Hyde Park
Temat: System kominowy.
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 297

Re: System kominowy.

No bez komina ani rusz. Dobrym rozwiązaniem mogą być na przykład kominy brata. Przyznam, że słyszałam o nich wiele pozytywnych opinii. Myślę, że warto się zainteresować.
autor: pietrzak
czw sie 29, 2019 11:02 am
Forum: Hyde Park
Temat: Nowy rower
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 26

Re: Nowy rower

Wydaje mi się, że rower z większymi oponami to całkiem dobry pomysł. Jeśli chodzi o duży wybór rowerów to ja bym na Twoim miejscu zajrzała na stronę https://www.metrobikes.pl/pl/c/Rowery/9. Oni tam mają bardzo duży wybór różnych rowerów.
autor: pietrzak
czw sie 29, 2019 10:10 am
Forum: Salon - wystrój i wyposażenie
Temat: Czy ktoś malował tapetę?
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 556

Re: Czy ktoś malował tapetę?

Ja w ogóle uważam, że tapety nie są już na czasie. Lepszą opcją jest malowanie ścian, tym bardziej, że wybór farb jest ogromny. Polecam rzucić okiem chociażby na farby dekoral rzeszów: http://lux-wood.pl/shop-item/76/dekoral-cleanampcolor-gorzka-landrynka-2.5l.html . Taki jednolity kolor to lepszy p...