Znaleziono 133 wyniki

autor: pietrzak
pt sie 16, 2019 12:45 pm
Forum: Własna firma
Temat: Magazyn dla firmy
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 293

Re: Magazyn dla firmy

A co to za problem zbudować magazyn? Możesz w tym celu wykorzystać pale prefabrykowane. Poczytasz o nich więcej na stronie https://pale-prefabrykowane.pl. Takie prefabrykaty pali mają naprawdę wiele zalet, z którymi warto się zapoznać.
autor: pietrzak
pt sie 16, 2019 12:18 pm
Forum: Hyde Park
Temat: Wyjątkowy ogród
Odpowiedzi: 58
Odsłony: 1570

Re: Wyjątkowy ogród

Ja właśnie jestem na etapie projektowania mojego ogrodu i myślę o tym, aby wysypać alejki i ścieżki ogrodowe grysem. Widziałam, że duży wybór takich kruszyw można zamówić na stronie https://podolski-kruszywa.pl/kamienie-ozdobne/# . Jak myślicie, czy to dobra opcja?
autor: pietrzak
pt sie 16, 2019 11:52 am
Forum: Własna firma
Temat: Odzież robocza
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 344

Re: Odzież robocza

W internecie też można bez problemu wyposażyć się w odzież roboczą. Wystarczy zajrzeć na takie strony jak https://e-bhp24.pl/ . Jest to bardzo dobrze wyposażony sklep z odzieżą roboczą i ochronną. W ich ofercie znajdziecie też obuwie i inne akcesoria BHP.
autor: pietrzak
wt sie 13, 2019 12:59 pm
Forum: Własna firma
Temat: Wyposażenie firmy
Odpowiedzi: 50
Odsłony: 3871

Re: Wyposażenie firmy

Na pewno musi być w firmie drukarka. Bez tego ani rusz. Moim zdaniem najlepszą opcją będzie drukarka laserowa. Można do niej zawsze dokupić bębny - zamienniki. Znajdziecie je na stronie https://artjet.pl/pl/c/Bebny/84.
autor: pietrzak
wt sie 13, 2019 12:51 pm
Forum: Hyde Park
Temat: Buty na wesele
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 53

Re: Buty na wesele

Mężczyzna też musi zaopatrzyć się w eleganckie obuwie na wesele. Warto w tym celu zajrzeć na stronę https://patine.pl/category/obuwie-klasyczne-derby. Moim zdaniem są to bardzo ciekawe modele obuwia.
autor: pietrzak
wt sie 13, 2019 12:43 pm
Forum: Ogrzewanie domu i mieszkania
Temat: jaki kominek wybrać.
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 730

Re: jaki kominek wybrać.

Jak już zdecydujecie się na kominek to musicie pomyśleć o tym, jaki opał kupić. Moim zdaniem najlepszy jest brykiet kominkowy. Można go zamówić na przykład na stronie http://www.drewnokominkowe.wroclaw.pl, oni tam mają bardzo duży wybór i korzystną ofertę.
autor: pietrzak
śr sie 07, 2019 7:45 am
Forum: Hyde Park
Temat: Spędzanie czasu wolnego
Odpowiedzi: 45
Odsłony: 2362

Re: Spędzanie czasu wolnego

Ja lubię spędzać czas wolny z moim dzieckiem. Zależy mi na tym, aby dobrze się uczyło dlatego często pomagam w nauce. Dobrą opcją w tej sytuacji jest korzystanie z książek edukacyjnych: https://www.eduksiegarnia.pl/czytanie-i-pisanie-czytanie-ze-zrozumieniem. To duże ułatwienie.
autor: pietrzak
śr sie 07, 2019 7:30 am
Forum: Hyde Park
Temat: Meble - czy zaopatrujecie się w nie przez internet?
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 458

Re: Meble - czy zaopatrujecie się w nie przez internet?

W internecie można znaleźć dużo więcej ciekawych propozycji niż w sklepach stacjonarnych. Ja właśnie szukam czegoś do nowoczesnego przedpokoju po remoncie i spodobały mi się takie konsole: https://bihome.pl/Przedpokoj-konsole. Moim zdaniem wyglądają bardzo oryginalnie.
autor: pietrzak
pn sie 05, 2019 2:10 pm
Forum: Hyde Park
Temat: Naprawa samochou
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 603

Re: Naprawa samochou

A jeśli chodzi o sam warsztat to polecam Mar-Max w Białymstoku. Tutaj macie na nich namiary: http://autoserwis-bialystok.pl/. Ostatnio naprawiałam u nich kilka rzeczy w moim aucie i byłam zadowolona.
autor: pietrzak
pn sie 05, 2019 2:09 pm
Forum: Hyde Park
Temat: Gdzie na wakacje?
Odpowiedzi: 45
Odsłony: 2288

Re: Gdzie na wakacje?

Jeśli wybieracie się na wakacje swoim samochodem to koniecznie jedźcie bezpiecznie. Zapoznajcie się przed wyjazdem z dekalogiem dobrego kierowcy: https://zakrzewski-holowanie.pl/jak-bezpiecznie-prowadzic-samochod-dekalog-dobrego-kierowcy/. Myślę, że może się przydać.